0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo Ücreti 75 TL dir

info@mavikutu.com.tr

0 232 332 25 28

0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Home Genel Sticker Damla Model Çift Taraflı Yapışkan Balon Yapıştırıcısı – MaviKutuTR

Sticker Damla Model Çift Taraflı Yapışkan Balon Yapıştırıcısı - MaviKutuTR

53,90 TL
Stok No : MKT-53316

Çift Taraflı Yapışkan Balon Yapıştırma Bandı Sticker Damla Modeli Balon Yapıştırıcı Nişan doğum günü gibi özel gün konsepti içeren organizasyonlarda dekorun olmasa olmaz araçlarından bir tanesi balonlardır tartışmasız. Helyum ile uçmasını sağlayarak maliyetlerinizi katlamak yerine son derece estetik, kullanışlı ve görünmez silikon balon yapıştırıcı bantları kullanarak amacınıza kısa yoldan ulaşabilirsiniz. Yuvarlak çift taraflı silikon bantları şişirdiğiniz balonların tepesine yapıştırdıktan sonra diğer yüzünü de tavana yapıştırmak kadar kolay ve kısa süren bir o kadar da tasarruflu bir işiniz var. Sticker Damla Model Çift Taraflı Yapışkan Balon Yapıştırıcısı, tavan boyasının kalkması gibi bir kaygıya kesinlikle yer vermeyen bir üründür. Tavana Balon Yapıştırma Bandı Aleti Aparatı Yapışkan Bant Özellikleri: -Çift Taraflı Banttır -Balonları Patlatmaz. -Slikon Malzemeden İmal Edilmiştir. -Tavan Boyasını Kaldırmaz
Nişan doğum günü gibi özel gün konsepti içeren organizasyonlarda dekorun olmasa olmaz araçlarından bir tanesi balonlardır tartışmasız.
Helyum ile uçmasını sağlayarak maliyetlerinizi katlamak yerine son derece estetik, kullanışlı ve görünmez silikon balon yapıştırıcı bantları kullanarak amacınıza kısa yoldan ulaşabilirsiniz.
Yuvarlak çift taraflı silikon bantları şişirdiğiniz balonların tepesine yapıştırdıktan sonra diğer yüzünü de tavana yapıştırmak kadar kolay ve kısa süren bir o kadar da tasarruflu bir işiniz var.
Sticker Damla Model Çift Taraflı Yapışkan Balon Yapıştırıcısı, tavan boyasının kalkması gibi bir kaygıya kesinlikle yer vermeyen bir üründür.

Teknik Ayrıntılar

*

Ofis ve Kırtasiye > Ofis Malzemeleri

Fiyat Güncelleme : Jun 17, 2024 18:41:18 UTC

.
MaviKutu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Sticker Damla Model Çift Taraflı Yapışkan Balon Yapıştırıcısı – MaviKutuTR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ürünler

MaviKutu