0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo Ücreti 75 TL dir

info@mavikutu.com.tr

0 232 332 25 28

0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Home Genel 2 Metre Güçlü Yapışkanlı Çift Taraflı Silikon Pratik Şeffaf Bant – MaviKutuTR

2 Metre Güçlü Yapışkanlı Çift Taraflı Silikon Pratik Şeffaf Bant - MaviKutuTR

49,00 TL
Stok No : MKT-55659

2 Metre Güçlü Yapışkanlı Çift Taraflı Slikon Şeffaf Bant Kuvvetli çift taraflı montaj bandı ile iç veya dış mekanlarda kolay hızlı kalıcı montaj yapabilirsiniz. Duvarınızı delip bir şeyi asmak yerine  2 Metre güçlü yapışkanlı çift taraflı slikon şeffaf bant ile tüm mekanlarda objelerinizi kolayca sabitleyebilirsiniz.   Çift taraflı slikon bant, yüksek sıcaklığa dayanıklı ve şeffaf renklidir. Çift taraflı şeffaf bant Kullanıldığı yüzeyin özelliğini bozmaz. Çıkarmak istediğinizde yüzeye ve ürüne zarar vermez, leke bırakmaz. Kullanım Alanları: -Çift taraflı şeffaf slikon güçlü bant ile kırılan ya da çatlayan aletlerin tamirinde, kopan parçaların birleşmesinde kullanılır. -2 Metre çift taraflı bant, yapıştırma, birleştirme işlemlerini bant gözükmeden yapmanızı sağlar. Bir kağıt, afiş, poster, duyuru vs. asmak istediğinizde çift taraflı bant sayesinde dekorunuzu bozmadan asabilirsiniz. -Slikon çift taraflı güçlü bant, günlük yaşamda çok sık kullanılmaktadır. Dikkat: Yapıştırdığınız yüzeyin temiz ve kuru olduğuna emin olunuz. Ürün boyutları: Uzunluk: 2 metre Ürün Çapı: 6cm Kalınlığı: 2cm
Duvarınızı delip bir şeyi asmak yerine  2 Metre güçlü yapışkanlı çift taraflı slikon şeffaf bant ile tüm mekanlarda objelerinizi kolayca sabitleyebilirsiniz.
Çift taraflı slikon bant, yüksek sıcaklığa dayanıklı ve şeffaf renklidir.
Çift taraflı şeffaf bant Kullanıldığı yüzeyin özelliğini bozmaz. Çıkarmak istediğinizde yüzeye ve ürüne zarar vermez, leke bırakmaz.
Çift taraflı şeffaf slikon güçlü bant ile kırılan ya da çatlayan aletlerin tamirinde, kopan parçaların birleşmesinde kullanılır.

Teknik Ayrıntılar

*

Yapı Market > Hırdavat > Yapıştırıcılar ve Sızdırmazlık Sağlayıcılar > Bantlar > Çift Taraflı Halı Bantları

.
Mar 01, 2024 09:42:15 UTC

.
MaviKutu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“2 Metre Güçlü Yapışkanlı Çift Taraflı Silikon Pratik Şeffaf Bant – MaviKutuTR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ürünler

MaviKutu