Geri Ödeme ve İade Politikası

İade ve Değişim

Sipariş formumuzda teslimat için gerekli onayı verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre 3-4 gün kargolama aşaması devam eder. Bu aşamaları kullanıcı bilgileri alanınızdan takip edebilirsiniz.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. ( Bu nedenle Telefon veya email adresiniz doğru olmalıdır. )

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. ( Email adresiniz otomatik kontrol edildiği için bu süreç size aittir, yanlış email adresinizin onaylanmaması durumunda size bilgi veremiyor olabiliriz. )

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. ( Kredi kartı ödeme sistemimiz sizin ödemelerinizi koruyan bir yapıya sahipdir. Ödeme sonucunda ürün size ulaşmadı ise kredi kartı ödeme sistemine bildirerek takip başlatabilirsiniz. )

Teslimat Yöntemi

Teslimat yöntemi olarak kargo ile teslim yapılmaktadır.

Alışveriş bedeline göre kargo ücretinden muaf tutulmaktadır. Bu miktar sepet ekranında size bildirilecektir.

Şirketimizde genel iade yönteminde kargo ücreti müşteriye aittir. Kargonun temiz ve açılmamış olması gerekmektedir.

Aşağıdaki formu doldurak iade sürecini başlatabilirsiniz.