0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo Ücreti 75 TL dir

info@mavikutu.com.tr

0 232 332 25 28

0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Home Genel Teleskopik Mikrofiber Pratik Uzayabilen Toz Alma Fırçası Aparatı – MaviKutuTR

Teleskopik Mikrofiber Pratik Uzayabilen Toz Alma Fırçası Aparatı - MaviKutuTR

72,50 TL
Stok No : MKT-83493

Teleskopik Mikrofiber Pratik Uzayabilen Toz Alma Fırçası Aparatı Toz alırken en çok karşılaştığımız, tozların tekrar havaya uçuşması olayının önüne mikrofiber toz alma fırçası ile geçebilirsiniz.  Uzayabilen mikriber fırça, tozları çeker ve içinde hapsolur. Son derece pratik ve hızlıdır.   Mikrofiber toz alma aparatı ile özellikle elinizin ulaşamadığı, zaman alan yerlerde son derece başarılı sonuçlar elde etmek mümkün. Teleskopik toz alıcı fırça ile bilgisayar klavyesinin arasında biriken tozlar, televizyonunuza ilerleyen zamanlarda zarar verebilecek tozlar ve diğerleri; artık sadece dakikalar içinde tüm bu sorunlardan kurtulacak, rahat bir nefes alabileceksiniz. Toz toplayıcı fırça ile nazik şekilde yüzey ve aralıklarda gezdirildiğinde, dönen liflerin, tozları en üst seviyede topladığına şahit olacaksınız. O çok zorlanıp şikayet ettiğiniz ahşap yüzeyler, avize ve abajurlar, elektronik aletler, çerçeveler, pencere kenarları, jaluziler ve daha birçok alanda Uzayabilen Mikrofiber Toz Alma Aparatı sayesinde kusursuz temizlik elde edeceksiniz. Toz alma yöntemleri arasındaki ilkel metotları bir kenara bırakmanın vakti gelmedi mi?  Uzayabilen Mikrofiber Toz Alma Aparatı, yorulmadan maksimum sonuç garantisi veriyor.  Üstelik Uzayabilen Mikrofiber Toz Alma Aparatı kalitesine göre bir hayli ucuz.  Uzayabilen Mikrofiber Toz Alma Aparatı ile işiniz bittiğinde temizleme başlığının suyla yıkanması ve kurumaya bırakılması yeterli.  Siz de, yorucu toz alma teknikleri ile zaman ve enerji kaybına uğramama fırsatını kaçırmayın!  Ürün Boyutları: Kapalı: 26cm Açık: 75 cm Ağırlık : 60 gr. Stok duruma göre karışık renklerde gönderilecektir.
Uzayabilen mikriber fırça, tozları çeker ve içinde hapsolur. Son derece pratik ve hızlıdır.
Mikrofiber toz alma aparatı ile özellikle elinizin ulaşamadığı, zaman alan yerlerde son derece başarılı sonuçlar elde etmek mümkün.
Teleskopik toz alıcı fırça ile bilgisayar klavyesinin arasında biriken tozlar, televizyonunuza ilerleyen zamanlarda zarar verebilecek tozlar ve diğerleri; artık sadece dakikalar içinde tüm bu sorunlardan kurtulacak, rahat bir nefes alabileceksiniz.
Toz toplayıcı fırça ile nazik şekilde yüzey ve aralıklarda gezdirildiğinde, dönen liflerin, tozları en üst seviyede topladığına şahit olacaksınız.
Uzayabilen Mikrofiber Toz Alma Aparatı ile işiniz bittiğinde temizleme başlığının suyla yıkanması ve kurumaya bırakılması yeterli.

Teknik Ayrıntılar

*

Ev ve Yaşam > Temizlik Aletleri > Toz Alma Püskülleri

.
Jul 11, 2024 12:55:11 UTC

.
MaviKutu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Teleskopik Mikrofiber Pratik Uzayabilen Toz Alma Fırçası Aparatı – MaviKutuTR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ürünler

MaviKutu