0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo Ücreti 75 TL dir

info@mavikutu.com.tr

0 232 332 25 28

0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Home Genel Silikon Parmak Koruyucu Meyve Sebze Toplama Aracı, Bahçe Kesme Bıçak Eldiven – MaviKutuTR

Silikon Parmak Koruyucu Meyve Sebze Toplama Aracı, Bahçe Kesme Bıçak Eldiven - MaviKutuTR

73,90 TL
Stok No : MKT-23816

Kavisli kesici tasarımı, kesilmesi kolay, temizlenmesi kolay ve iş gücü tasarrufu sağlayan ithal A sınıfı paslanmaz çelikten yapılmıştır. Dayanıklı , yüksek elastiyet silikon parmak eldiven sadece tırnaklarınızı her yöne korumakla kalmaz, aynı zamanda elle toplamaktan çok daha hızlıdır. Kullanılmadığı zamanlarda kesici çeliğinin zarar görmemesi için koruyucu kapağı bulunmaktadır. İki parçadan oluşmaktadır. Baş parmak ve işaret parmağınıza takarak sebzelerinizi toplayabilir, sarımsaklarınızı soyabilirsiniz.  Baş parmak koruyucu soyucu ayıklayıcı kesme eldiveni bahçede, mutfakta sebze meyveleri soymak için kullanılır. Mutfakta sarımsak, sebze ve benzerlerini soymak için kullanabilir. Geniş Kullanım Alanları; Bahçe ve tarım da salatalık, patlıcan, biber, domates, fasulye, karpuz, kavun, üzüm, çilek, kiraz toplama ve ayıklama budama işlerinde kullanılabilir. Malzeme: Paslanmaz Çelik + Silikon Ölçüler: Başparmak Uzunluğu: 5 cm   İç Çapı: 2,3 cm Not: Kullanılmadığı zaman, lütfen temizleyin ve bir kesici koruyucu kapak ile kapatın ve çocukların erişemeyeceği bir yerde saklayın.
GENİŞ KULLANIM ALANI: Bahçe ve tarım da salatalık, patlıcan, biber, domates, fasulye, karpuz, kavun, üzüm, çilek, kiraz, bitki toplama ve ayıklama budama işlerinde kullanılabilir.
PASLANMAZ ÇELİK BIÇAK ve DAYANIKLI SİLİKON MALZEME: Meyve sebze toplama aparatı, kavisli kesici tasarımı, kesilmesi kolay, temizlenmesi kolay ve iş gücü tasarrufu sağlayan ithal A sınıfı paslanmaz çelikten yapılmıştır. Yüksek elastiyetli silikon parmak eldiven tırnak ve parmaklarınızı güvenle korur.
GÜVENLE SAKLANABİLİR PARMAK ELDİVEN: Kullanılmadığı zamanlarda kesici çeliğinin zarar görmemesi için koruyucu kapağı bulunmaktadır.
PARMAK APARATI ÖLÇÜSÜ: Başparmak Uzunluğu: 5 cm, İç Çapı: 2,3 cm

Teknik Ayrıntılar

*

Mutfak > Mutfak Aletleri ve Araçları > Rendeler, Soyacaklar ve Dilimleyiciler > Soyucular

.
Mar 01, 2024 00:21:12 UTC

.
MaviKutu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Silikon Parmak Koruyucu Meyve Sebze Toplama Aracı, Bahçe Kesme Bıçak Eldiven – MaviKutuTR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ürünler

MaviKutu