0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo Ücreti 75 TL dir

info@mavikutu.com.tr

0 232 332 25 28

0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Home Genel Sıcak hava fritözü için fırın kağıdı, 100 adet Airfryer fırın kağıdı, yapışmaz, su geçirmez, yağa dayanıklı, tek kullanımlık kaseler, hava fritözü, parşömen kağıdı, Ninja, Tefal, COSORI için, (20 cm) – MaviKutuTR

Sıcak hava fritözü için fırın kağıdı, 100 adet Airfryer fırın kağıdı, yapışmaz, su geçirmez, yağa dayanıklı, tek kullanımlık kaseler, hava fritözü, parşömen kağıdı, Ninja, Tefal, COSORI için, (20 cm) - MaviKutuTR

129,99 TL
Stok No : MKT-75242

Artık kirli hava fritözüne son.
Pişirdikten sonra fritözünüzde belirgin şekilde daha az kir ve kir bırakır. Temizliği çocuk oyuncağı.
Yapışmaz yüzey
Çift taraflı silikon kaplama, pişirmeden önce ek önlemler gerektirmeden pişirilen malzemenin kolayca kaymasını sağlar.
4,5 cm yükseltilmiş tasarım.
Yemek artıklarını fritözün kenarından etkili bir şekilde uzak tutar ve kullanılmamış gibi temiz hale getirir, bu da zamandan ve emekten tasarruf sağlar.
Zehirli değildir.
Ağartılmamış, doğal selülozdan üretilmiştir, quilon ve klorür gibi zararlı kimyasallar içermez.
【Çoğu marka 3,5 – 5 l sıcak hava fritözü için mükemmel uyar】 Sıcak hava fritözleri için tek kullanımlık kaseler, 3,5 l kare sıcak hava fritözleri için uygundur, özellikle Cosori 3,5 l/3,8 l kare sıcak hava fritözü için uygundur, Cosori için uygundur, Tefal 4.2 L çoğu kare yuvarlak sıcak hava fritözü modeli için uygundur.
【Fritözü temiz tutun】4,5 cm yüksekliğindeki kenar, sıcak hava fritözünüzü yağ ve yemek artıklarından etkili bir şekilde koruyabilir. Kullandıktan sonra hava fritöz kağıdını atın, sıcak hava fritözünün ömrünü uzatın ve temizleme süresini azaltın.
【%100 sağlıklı ve gıda maddelerine uygun malzeme】Hava fritözünüzle yemek pişirmeyi seviyor ama temizlemekten nefret mi ediyorsunuz? Air fryer kağıdı doğal selüloz ve gıda maddelerine uygun kaplamadan oluşur, tamamen floresan içermez, yapışmaz, yağ geçirmez, su geçirmez ve parçalanabilir.
【Yeterli miktar】 3,5 – 5 l hava fritözleri için 100 adet pişirme kağıdı içerir, günlük pişirme, pişirme ve yedek ihtiyaçlarınız için birçok seçenek. Pastırma, tavuk, deniz ürünleri, hindi, ekmek, mükemmel mutfak arkadaşınızın bütünlüğünü ve güzelliğini koruyun.
【Çok yönlü kullanılabilir】 Sıcak hava fritözü pişirme kağıdımız yiyecekleri pişirmek, kızartmak, kızartmak veya saklamak için kullanılabilir, fritöz, mikrodalga fırın, fırın, kek kalıbı, tencere, buharlı pişirici, ocak vb. için uygundur. Hafif ve pratik, evde pişirme, kamp, mangal partileri, yaz partileri vb. için uygundur.

Teknik Ayrıntılar

*

Mutfak > Küçük Mutfak Aletleri > Küçük Ev Aletleri Parça ve Aksesuarları > Fritöz Aksesuarları

.
Ürün Eklenme Tarihi : [last-modified]

Fiyat Güncelleme : Jun 17, 2024 13:43:09 UTC

.
MaviKutu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Sıcak hava fritözü için fırın kağıdı, 100 adet Airfryer fırın kağıdı, yapışmaz, su geçirmez, yağa dayanıklı, tek kullanımlık kaseler, hava fritözü, parşömen kağıdı, Ninja, Tefal, COSORI için, (20 cm) – MaviKutuTR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ürünler

MaviKutu