0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo Ücreti 75 TL dir

info@mavikutu.com.tr

0 232 332 25 28

0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Home Genel Proline Marsilya Sabun Kokulu Kedi Kumu (2 x 10 Lt) – MaviKutuTR

Proline Marsilya Sabun Kokulu Kedi Kumu (2 x 10 Lt) - MaviKutuTR

285,00 TL

Stokta yok

Stok No : MKT-24296

Proline Marsilya Sabun Kokulu Kedi Kumu 10 Lt x 2 Adet
Proline kedi kumu Marsilya, kedinizin bakım konforunu iyileştirebilmek üzere özel olarak devreye girmeyi amaçlayan bakım destekleyici bir ekipmanıdır. Özel şartlarda elde edilen kedi kumu, temel işlev olarak kedinizin hijyen gereksinimine eşlik edebilir. Bu kapsamda kapalı alan içinde tuvalet ihtiyacını doğal hissiyatla rahat biçimde gidermesine eşlik edebilir. Proline Marsilya sabunlu kedi kumu deneyimine yelken açmanıza olanak tanır. Kaliteli kaynaklardan elde edilen sabun sayesinde hijyen boyutunu koku duyusuna taşımanızı da mümkün kılar. Böylece yaşam alanınız içinde hem sizin hem kedinizin konforunu çok yönlü biçimde bir adım öne çıkarabilir.
Öne Çıkan Özellikler

  • Yüksek Emicilik
  • Ferahlatan Sabun Kokulu
  • 10 L Kapasiteye Sahip Kedi Kumları

Mükemmel Topaklanma Kapasitesi
Özel üretim kedi kumu, yüksek emicilik seviyesiyle kullanışlı olarak sizinle buluşur. Bu sayede hızlı şekilde Proline kedi kumu Marsilya sabunu kokulu topaklaşan bakım ekipmanı hizmeti almanızı destekler. Böylece tuvalet gereksinimi sonrasında kullanım alanınız içinde hijyenin otomatik olarak sağlanmasına destek olabilir.
İnce Yapıya Sahip
Kediniz için özel tasarlanan kum, ultra ince tasarımıyla bakım deneyiminiz içinde yerini almaya elverişlidir. Bu kapsamda özel işlemlerden geçirilerek imal edilen Proline Marsilya sabunlu topaklaşan kedi kumu 10 lt, kullanılan ortamda tozlanma meydana gelmemesi amacıyla özel işlemlerden geçirilir. Bu sayede minimum toz oranıyla yüksek hijyen deneyimi vadeder.
Ekonomik Yönüyle Sınıfının En İyilerinden
Topaklaşan kedi kumu bakım deneyiminizi ekonomik olarak sürdürmenizi amaçlar. Bu kapsamda Proline Marsilya sabun kokulu kedi kumu 10 Lt x 2 adet set olarak sizinle buluşur. Uzun ömürlü kullanımı destekleyerek sınıf üstü hizmet alabilmeniz için kullanışlı olarak rutinleriniz içinde yer alabilir.

Teknik Ayrıntılar

*

Evcil Hayvan Ürünleri > Kediler > Kedi Kumu ve Tuvalet Eğitimi Ürünleri > Kedi Kumları

.
Mar 01, 2024 09:32:17 UTC

.
MaviKutu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Proline Marsilya Sabun Kokulu Kedi Kumu (2 x 10 Lt) – MaviKutuTR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ürünler

MaviKutu