0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo Ücreti 75 TL dir

info@mavikutu.com.tr

0 232 332 25 28

0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Home Genel Pritt Stick Yapıştırıcı Blister – 43g – MaviKutuTR

Pritt Stick Yapıştırıcı Blister - 43g - MaviKutuTR

78,00 TL
Stok No : MKT-25985

Hayallerini renklendir! Dayanıklı ve çocuk dostu Pritt Stick ile yaratıcılıkta sınır yok! Zararlı kimyasallar içermeyen, dayanıklı ve kaliteli bu stick yapıştırıcıyla çocuklarınızın el işi aktivitelerinde sınırları kaldırın. %90 doğal içeriklerden oluşan formülüyle bu okul yapıştırıcısı, en güvenli yapıştırıcı formülüne sahiptir. Bu su bazlı yapıştırıcı, düşük ısılarda suyla bile temizlenebilir. Düşük sıvı içeren formül, kağıt yüzeylerde daha az kırışıklık bırakır. Güçlü ve pratik yapısıyla ofis malzemesi olarak da idealdir. Farklı boyutları sayesinde okul not defterine farklı malzemeler yapıştırmaktan büyük el işi projelerine, çocukların hayal güçlerini kullanarak yapabilecekleri her türlü etkinlik için uygundur. Bu el işi yapıştırıcısı, çocukların fikirlerini ortaya dökmelerine yardımcı olduğu gibi ideal bir ofis malzemesi olarak da her yaşta güvenle kullanılabilir! Uygulama: Yüzeye (kağıt, karton vs.) hafifçe ve düzgün bir şekilde sürün. Yapıştırıcıyı kurumaya bırakmadan önce gerekirse yüzeyleri yeniden düzenleyin. Ürünün Başlıca Faydaları: ● Çocuklar için el işi yapıştırıcısı ve ofis malzemesi olarak uygundur ● Yüksek performans ● Çocuk dostu ve güvenli ● %90 doğal içerik* ● Etkin kullanım, dayanıklı** ● Kullanımı kolay ● Kağıt, karton, kumaş, fotoğraf gibi farklı malzemeler için uygun ● Düşük sıvı içeriğiyle kırışmayı en aza indirir ● Solvent içermez ve yıkanabilir ● 1x43g *Su dahil. **Düşük su içeriği, daha yüksek verimlilik, 2'den fazla kağıdı yapıştırır, 160g/m2 kağıt kullanılarak Fraunhofer IFAM Enstitüsü tarafından test edilmiştir.
Yaratıcılığınızı geliştirin – Evde, okulda ve ofiste kağıt ve karton ile el işi faaliyetleri yapmak için en temiz ve kolay uygulanan yardımcınız!
Çocuk dostu – 20 °C’de yıkanabildiği ve solvent içermediği için çocukların kullanımı için uygundur.
Etkin kullanım – Kağıtta dalgalanma yapmayan eşsiz formül! Sadece okul yapıştırıcısı değil ofis malzemesi olarak da idealdir.
Ambalaj içeriği – Pritt Stick Yapıştırıcı, su dahil %97 doğal içeriğiyle, şeffaf renkte ve 43 gr formatındadır.

Teknik Ayrıntılar

*

Ofis ve Kırtasiye > Ofis Malzemeleri > Bantlar, Yapıştırıcılar ve Sabitleyiciler > Yapıştırıcılar ve Tutkallar > Stick ve Kalem Yapıştırıcılar

.
May 23, 2024 10:54:22 UTC

.
MaviKutu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Pritt Stick Yapıştırıcı Blister – 43g – MaviKutuTR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ürünler

MaviKutu