0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo Ücreti 75 TL dir

info@mavikutu.com.tr

0 232 332 25 28

0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Home Bilgisayar Mofii Wireless Mouse Renkli Tavşan Tasarım Kablosuz Sessiz Bilgisayar Notebook Laptop için Fare USB Nano Receiver Mouse Tak Çalıştır 9.2cm x 6cm (Kahverengi) – MaviKutuTR

Mofii Wireless Mouse Renkli Tavşan Tasarım Kablosuz Sessiz Bilgisayar Notebook Laptop için Fare USB Nano Receiver Mouse Tak Çalıştır 9.2cm x 6cm (Kahverengi) - MaviKutuTR

388,00 TL
Stok No : MKT-79765

- Tavşan Kulağı Tasarımlı Kompakt Fare - Rahat ve Tavşan konturlu şekli ile bu kablosuz fare, Tavşan Kulakları için sağ veya sol elde harika bir his verir.
- Gürültüsüz Rahat Tıklama - Fısıltı kadar sessiz tıklama ve sessiz tekerlek çevirme tasarımı ile özellikle kütüphanede, kafede veya gece geç saatlerde çalışırken çevrenize sevginizi ve ilginizi gösterir.
- Tak ve Çalıştır Kolaylığı - Sadece küçük nano USB alıcıyı takın ve 33 fit / 10 m'ye kadar kablosuz bilgisayar farenize güçlü, güvenilir bir bağlantı ile saniyeler içinde çalışmaya başlayın.
- Evrensel Uyumluluk -Windows 2000 / ME / XP / Vista / 7 / 8 / 10 ile uyumludur. Masaüstü bilgisayarlar, Chrome-book, PC, Dizüstü Bilgisayar, Bilgisayar ve daha fazlası ile iyi çalışır. NOT: Bu ürün USB alıcısı ile bağlanır ve macbook pro veya USB bağlantı noktalarına sahip olmayan diğer dizüstü bilgisayarlarla uyumlu DEĞİLDİR.
- Kalıcı Kalite ve Güç Tasarrufu - Yüksek DPI Hareket çözünürlüğü, farenin neredeyse her yüzeyde izlenmesini sağlar. Enerji tasarrufu için 8 dakika kullanılmadığında uyku moduna geçer ve herhangi bir düğmeye tıklanarak kolayca etkinleştirilir. Farenin çalışması için bir açma/kapama düğmesi de vardır.

Teknik Ayrıntılar

*

Bilgisayar > Aksesuarlar > Klavyeler, Mouse'lar ve Giriş Cihazları > Mouse'lar

.
Ürün Eklenme Tarihi : [last-modified]

Fiyat Güncelleme : Apr 16, 2024 22:43:14 UTC

.
MaviKutu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Mofii Wireless Mouse Renkli Tavşan Tasarım Kablosuz Sessiz Bilgisayar Notebook Laptop için Fare USB Nano Receiver Mouse Tak Çalıştır 9.2cm x 6cm (Kahverengi) – MaviKutuTR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ürünler

MaviKutu