0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo Ücreti 75 TL dir

info@mavikutu.com.tr

0 232 332 25 28

0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Home Genel Mıknatıslı Paslanmaz Duvar Bıçak Asma Askısı Standı 33 Cm Düzenleyici Organizer Aparatı – MaviKutuTR

Mıknatıslı Paslanmaz Duvar Bıçak Asma Askısı Standı 33 Cm Düzenleyici Organizer Aparatı - MaviKutuTR

209,00 TL
Stok No : MKT-26539

Ürün Özellikleri Bu ürünle birlikte artık mutfakta iş yapmak çok daha kolay. Mıknatıslı Bıçak Askısı ile bıçaklarınızı duvara asabilir ve mutfağınızda kullanışlılığı arttırabilirsiniz. Ürünü kolayca duvara monte edebilirsiniz. Ardından üzerine istediğiniz düzende bıçaklarınızı ve diğer metal mutfak eşyalarınızı asabilirsiniz. Duvarda oldukça şık bir görüntü oluşturabilir ve tüm mutfak aletlerinizi elinizin altında bulunmasını sağlayabilirsiniz. Güçlü manyetik çekimi sayesinde tüm mutfak gereçlerinizi üzerine yerleştirebilirsiniz. Ölçüler: 33 cm uzunluk 4 cm genişlik 0.5 cm kalınlık Paket İçeriği: 1 adet 33 cm uzunluğunda manyetik bıçaklık 2 adet duvar montajı için dubel 2 adet duvar montajı için vida Ürün rengi siyahtır.
Mıknatıslı Bıçak Askısı 33 Cm ile bıçaklarınızı duvara asabilir ve mutfağınızda kullanışlılığı arttırabilirsiniz.
Mıknatıslı bıçak askısını kolayca duvara monte edebilirsiniz. Ardından bıçak organizer üzerine istediğiniz düzende bıçaklarınızı ve diğer metal mutfak eşyalarınızı asabilirsiniz.
Bıçak askı aparat , duvarda oldukça şık bir görüntü oluşturabilir ve tüm mutfak aletlerinizi elinizin altında bulunmasını sağlayabilirsiniz. Mıknatıslı Bıçak Tutucu, güçlü manyetik çekimi sayesinde tüm mutfak gereçlerinizi üzerine yerleştirebilirsiniz.
Mıknatıslı Geniş Bıçak Tutucu Stand Boyutu:  33 cm uzunluk  4 cm genişlik  0.5 cm kalınlık  Mutfak Bıçak Organizeri Paket İçeriği:  1 adet 33 cm uzunluğunda manyetik bıçaklık 2 adet duvar montajı için dubel 2 adet duvar montajı için vida Ürün rengi siyahtır.

Teknik Ayrıntılar

Geri bildirim

*

Mutfak > Mutfak Aletleri ve Araçları > Mutfak Bıçakları > Boş Bıçak Stantları

.
May 26, 2024 11:55:10 UTC

.
MaviKutu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Mıknatıslı Paslanmaz Duvar Bıçak Asma Askısı Standı 33 Cm Düzenleyici Organizer Aparatı – MaviKutuTR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ürünler

MaviKutu