0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo Ücreti 75 TL dir

info@mavikutu.com.tr

0 232 332 25 28

0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Home Genel Mayaglory Turbo Fan 5 Fonksiyonlu Duş Başlığı El Duşu Handshower, Siyah – MaviKutuTR

Mayaglory Turbo Fan 5 Fonksiyonlu Duş Başlığı El Duşu Handshower, Siyah - MaviKutuTR

89,00 TL
Stok No : MKT-96666

Ürünümüz Yüksek kalite işçilikle üretilmiştir. Banyonuzu keyifli hale getirirken Dünya kaynaklarının da korunmasını önemsiyoruz. 5 Fonksiyonlu ürünümüz büyük ölçüde tasarruf saglar tanzikli çalışır oldukça verimlidir. Yüksek kalite Yüksek kaliteli ABS malzeme ve paslanmaz çelik panel, çevre koruma ve dayanıklılık. Bir anahtar anahtarı Insanlaşmış tasarım, rahat ve hızlı. Bir kez açık ve kullanım bir su durdurma anahtarı. Evrensel dönen Etrafında dönen 360 derece. Ortak arayüz Çoğu ev kullanımı için standart dört noktalı ölçüm arayüzü. Sadece temizlik için paslanmaz çelik paneli çıkarın. Özellikler: tek tuşla su durdurma, turboşarjlı su çıkışı, temizlik için çıkarılabilir, 360 derece rotasyon. Renk olarak stok durumuna göre farklılık göstermektedir
Yüksek Performans ve Basınç : Ürünümüz, yüksek basınç ve etkileyici performans sağlar. Güçlü su akışı, kullanıcıların daha ferahlatıcı ve canlandırıcı bir duş deneyimi yaşamasına yardımcı olur.
Yüksek Kalite : Ürünümüz,1. sınıf işçilik ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Su ve neme karşı dayanıklı olup uzun süre kullanıma dayanıklıdır. Kaliteli yapıya sahip olduğu için uzun ömürlü bir kullanım sunar.
Konforlu ve Çevreci : Ürünümüz duşta geçirdiğiniz zamanı keyifli hale getirirken , sağladığı tasarruf sayesinde Dünya kaynaklarının korunmasını sağlar.

Teknik Ayrıntılar

*

Yapı Market > Mutfak ve Banyo Armatürleri > Banyo Armatürleri > Duş Başlıkları ve El Duşları > El Duşları

.
May 26, 2024 15:37:12 UTC

.
MaviKutu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Mayaglory Turbo Fan 5 Fonksiyonlu Duş Başlığı El Duşu Handshower, Siyah – MaviKutuTR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ürünler

MaviKutu