0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo Ücreti 75 TL dir

info@mavikutu.com.tr

0 232 332 25 28

0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Home Genel Lindo Cat Advanced Sodyumbikarbonatlı Kedi Kumu 12 Litre – MaviKutuTR

Lindo Cat Advanced Sodyumbikarbonatlı Kedi Kumu 12 Litre - MaviKutuTR

149,75 TL
Stok No : MKT-98249

İdeal Topaklanma ve Sızdırmazlık: Lindo Cat ideal topaklaşma özelliğine sahiptir, kısa sürede sağlam topaklar oluşturur.
% 100 bentonitten beyaz renkte, ince tane boyutuna sahip yüksek kaliteli, topaklı, hijyenik bir kedi kumudur. Granüllerin küçük boyutu, çok hızlı bir aglomerasyona ve katı topakların oluşumuna izin verir.
Yüksek Emiş Gücü: Doğal kedi kumu Lindo Cat'i oluşturan granüllerin yapıları çok yüksek sıvı toplama kapasitesi sağlar. Anında topaklanır ve bu nedenle sıvıyı çok kısa bir sürede absorbe eder.Uzun süreli kullanımlarda dahi mükemmel derecede kuruluk sağlayarak kedinize sağlıklı ve hijyenik tuvalet ortamı sunar.
İdeal Topaklanma ve Sızdırmazlık: Lindo Cat ideal topaklaşma özelliğine sahiptir, kısa sürede sağlam topaklar oluşturur.Çabuk topaklaşma özelliği, sıvının kum kabının en altına inip birikmesini önleri, bakteri oluşumuna engel olur ve kediniz için sağlıklı bir ortam sağlar. Topaklanan kısmı bir kürek yardımıyla kolaylıkla ayırarak geleneksel kumlara kıyasla temiz kumdan da tasarruf etmiş olursunuz.
Türkiye ve İtalya ocaklarında çıkarılan doğal bentonit kilinden yapılmıştır. Beyaz bentonit kili emici özellikleriyle bilinir, büyük miktarlarda sıvıyı emer, kokuyu korur ve güçlü topaklar oluşturur.

Teknik Ayrıntılar

*

Evcil Hayvan Ürünleri > Kediler > Kedi Kumu ve Tuvalet Eğitimi Ürünleri > Kedi Kumları

.
May 23, 2024 13:03:16 UTC

.
MaviKutu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Lindo Cat Advanced Sodyumbikarbonatlı Kedi Kumu 12 Litre – MaviKutuTR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ürünler

MaviKutu