0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo Ücreti 75 TL dir

info@mavikutu.com.tr

0 232 332 25 28

0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Home Oyuncak LEGO® LEGO® Star Wars™ Mandalore™ Düellosu 75310 Ahsoka Tano ve Darth Maul ile Muhteşem bir Oyuncak Yapım Seti (147 Parça) – MaviKutuTR

LEGO® Star Wars™ Mandalore™ Düellosu 75310 Ahsoka Tano ve Darth Maul ile Muhteşem bir Oyuncak Yapım Seti (147 Parça) - MaviKutuTR

1.335,61 TL
Stok No : MKT-25124

Küçük hayranlar, bu taşınabilir Mandalore Düellosu oyun setiyle (75310) Star Wars: Klon Savaşları’nın heyecan verici aksiyonunu yeniden hayal edebilir. Gizli çekmecesinde blaster silahı olan LEGO® parçalarıyla yapılmış bir taht, ayrıca bir LEGO minifigürünü dışarı atmak için ideal olan açılan bir pencere dahil dekoratif bir ortam içerir! Çocuklar, Darth Maul’u Mandalorian mahzenine hapsetmeye de bayılacak. Heyecan verici savaşlar Bu set, 2 LEGO minifigürü içerir: Aksiyon dolu düellolar için 2 ışın kılıcıyla Ahsoka Tano ve çift taraflı ışın kılıcıyla Darth Maul. Küçük Star Wars: Klon Savaşları hayranları için süper bir hediye fikridir, içindeki adım adım talimatlar sayesinde LEGO ile yeni tanışanlar bile yapım deneyiminin keyfini çıkarabilir. Çocuklar için muhteşem yapım oyuncakları LEGO Group, 1999’dan beri Star Wars™ evreninden simgeleşmiş starshipler, araçlar, mekanlar ve karakterleri canlandırmaktadır. LEGO Star Wars, yaratıcı çocukları ve yetişkinleri heyecanlandıracak çok çeşitli, eğlenceli setlerle en başarılı teması haline gelmiştir.
Çocuklar, bu Mandalore Düellosu (75310) yapım oyuncağıyla Star Wars: Klon Savaşları’ndan efsanevi ışın kılıcı savaşlarını canlandırmayı ve kendi aksiyon dolu hikayelerini oynamayı çok sevecek.
2 LEGO minifigürü dahildir: Savaştırmak için 2 ışın kılıcıyla Ahsoka Tano ve çift taraflı ışın kılıcıyla Darth Maul.
Blaster silahlı gizli bir çekmecesi olan, parçalarla yapılan bir taht, açılan pencereli dekoratif bir ortam, ayrıca bir LEGO minifigürü için yeri olan bir Mandalorian mahzeni içerir.
Tek başına ya da grup oyunları için harika olan bu yapım oyuncağı, Star Wars: Klon Savaşları’nı seven 7 yaş ve üzeri yaratıcı çocuklar için en iyi doğum günü veya yılbaşı hediyesi ya da eğlenceli bir ödüldür.
Tahtın yüksekliği 8 cm, genişliği 8 cm, derinliği 7 cm’dir, böylece bu kompakt set, gittiği her yere oynamaya götürebilmesi için bir çocuğun sırt çantasına kolayca sığar.

Teknik Ayrıntılar

*

Oyuncak > Yapı İnşa Oyuncakları > İnşa Setleri

Fiyat Güncelleme : Feb 25, 2024 21:38:14 UTC

.
MaviKutu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“LEGO® Star Wars™ Mandalore™ Düellosu 75310 Ahsoka Tano ve Darth Maul ile Muhteşem bir Oyuncak Yapım Seti (147 Parça) – MaviKutuTR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ürünler

MaviKutu