0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo Ücreti 75 TL dir

info@mavikutu.com.tr

0 232 332 25 28

0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Home Oyuncak LEGO® LEGO® ǀ Disney Princess Belle ve Rapunzel’in Kraliyet Ahırları 43195 – Hayal Gücünü Teşvik Eden Oyunlar İçin Oyuncak Yapım Seti (239 Parça) – MaviKutuTR

LEGO® ǀ Disney Princess Belle ve Rapunzel'in Kraliyet Ahırları 43195 - Hayal Gücünü Teşvik Eden Oyunlar İçin Oyuncak Yapım Seti (239 Parça) - MaviKutuTR

848,26 TL
Stok No : MKT-14286

 

Üreticiden

aa

aa

aa

aa

Lego Classic Yapım Parçası Setleri

Tekerlekler, pencereler, gözler, yapraklar, bayraklar, kollar ve ikonik yapım parçaları gibi LEGO parçalarıyla dolu bu kocaman LEGO Classic yapım parçası setleriyle hayal edebileceğin her şeyi gerçeğe dönüştür. Her sette, tamamen özgün tasarımlar ve yapılar için yeni fırsatlar sunulur ve kendi maceralarına atılmadan önce talimatlarda sana yol gösterecek birkaç başlangıç fikri yer alır. Devasa modellerden minik, detaylı mikro yapımlara kadar her şey mümkün!

Lego Marvel Yapım ve Oyun Setleri

Marvel hayranlarının yaratıcı süper güçlerini canlandırın. Hem genç hem de yetişkin kahramanlar LEGO Marvel yapım ve oyun setleriyle sonsuz yaratıcı maceralar paylaşabilir. LEGO Marvel yapım setleri, hayranları Marvel Evreni’nin merkezine koyar. Siz hangi evreni inşa edeceksiniz?

Çocuklar, kahramanlarına hayat veren Marvel ile çılgın karakterler için yeni maceralar bulmaya doyamayacaklar.

LEGO Super Mario Oyuncaklar ve Hediyeler

Yapım parçaları ve etkileşimli figürlerle 6 yaş ve üzeri çocuklar ve yetişkinler için vazgeçilmez bir oyuncak olan LEGO Super Mario dünyasını keşfedin. Popüler karakterler, yaratıcı yapılar ve yeni oyun şekliyle bu setler, oyunlardaki en sevdiğin sahneleri canlandırman veya yeni maceralar yaratman için mükemmeldir. LEGO Super Mario oyuncaklarımızla LEGO Mario veya LEGO Luigi gibi en sevdiğin karakterlerle oynayabilir ve heyecan verici maceralara atılabilirsin.

LEGO City Setleri

aa

LEGO City: Haydi Muhteşem Şeyler Yapalım

Doğum günleri ve tatiller için en iyi hediye seçeneklerinden olan LEGO City setleriyle oyun zamanı büyük şehre geliyor. Hırsızları tutuklamak ve yangınları söndürmek için LEGO City polis ve itfaiye ekipleri gibi acil durum hizmetlerini organize et ve ardından şehir merkezindeki pizza dükkanları ve sosisli sandviç stantlarında sakinleş. Veya LEGO City Maceraları dizisinden tanıdık yüzlerle tamamlanan, aksiyona ve oyuna hazır, okyanusu ya da havayı yansıtan setlerle dünyayı yepyeni bir noktada keşfet! Oyun veya sergileme tarzın ne olursa olsun, kendi LEGO City maceranı oluşturmanın ve tarzını yansıtmanın birçok yolu var. 4 yaş ve üzeri kız ve oğlan çocuklar için olduğu kadar yetişkinler için de eğlenceye yer var.

aa

aa

LEGO Tarihi

1932'de Ole Kirk Kristiansen tarafından kurulan ve ikonik LEGO tuğlasına dayanan, dünyanın önde gelen oyun malzemeleri üreticilerinden biridir.

Çocuklar LEGO tuğlalarıyla kendi dünyalarını şekillendirirken, biz de onların bugün içinde yaşadıkları ve gelecekte miras alacakları dünya üzerinde olumlu bir etki yaratmak için üzerimize düşeni yapıyoruz.

Farklı ve benzersiz bir Disney Prensesi yapım seti olan bu LEGO ǀ Disney Belle ve Rapunzel’in Kraliyet Ahırları (43195) setiyle eğlenceli rol oyunlarını hemen başlatın. Oyunlar modeli yaparken başlar ve bitmez!
Yaratıcı maceralar bekliyor. Bu yaratıcı set, 5 odalı 3 katlı bir ahır, 2 adet ayrılabilir küçük ahır bölmesi, çıkartma kağıdı ve hayal gücüne dayalı eğlence için bir sürü oyun başlatıcı içerir.
2 sevilen karakter Disney Belle ve Rapunzel, parçalarla yapılan bu harika oyuncakta çalışmaya ve oynamaya hazır. Bu muhteşem sette ayrıca 2 LEGO at figürü Maximus ve Philippe bulunur.
5 yaş ve üzeri tüm Disney Prensesi hayranları bu sete bayılacak. Çocuklar, arkadaşlarını hayran bırakacak ve saatler süren yaratıcı oyunlar için mükemmel olan bu kaliteli hediye setiyle sınırsız hikayeler geliştirebilir.
Oynamak veya sergilemek için yapıldı. Ahır ve bağlı bölmeleriyle birlikte yüksekliği 24 cm, genişliği 33 cm, derinliği 7 cm olan bu set, oynamak için yapılmıştır ve rafa konulduğunda da çok havalı görünür.

Teknik Ayrıntılar

*

Oyuncak > Yapı İnşa Oyuncakları > İnşa Setleri

Fiyat Güncelleme : Mar 01, 2024 00:22:12 UTC

.
MaviKutu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“LEGO® ǀ Disney Princess Belle ve Rapunzel’in Kraliyet Ahırları 43195 – Hayal Gücünü Teşvik Eden Oyunlar İçin Oyuncak Yapım Seti (239 Parça) – MaviKutuTR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ürünler

MaviKutu