0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo Ücreti 75 TL dir

info@mavikutu.com.tr

0 232 332 25 28

0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Home Genel Lava Döküm Mangal Izgarası, 36×45 cm – MaviKutuTR

Lava Döküm Mangal Izgarası, 36x45 cm - MaviKutuTR

679,00 TL

Stokta yok

Stok No : MKT-37216

Üreticiden

aa

Daha Sağlıklı ve Lezzetli Yemekler İçin

Döküm demir her türlü pişirme tekniğine uygundur. Örneğin; çorbalar, rostolar, ızgaralar, pilavlar, güveçler ve tatlılar, kekler, kış ve ekmekler için fırınlanmış yemek tarifleri için kullanılabilmektedir. Isı tüm yüzeye eşit yayılacağı için kısık ateşte uzun pişirme gerektiren; yahni, güveç, zeytinyağlı gibi yemeklerde mükemmel pişirme sağlar. Aynı şekilde döküm demirle pişen etler mangal, sebzeler köz tadında olur. Vitamin ve mineral kaybolmaz, tencere içerisinde oluşan buhar LAVA özel kapak tasarımı sayesinde yoğunlaşır ve tekrar yemeğe karışır. Pişirme yöntemleri doğru kullanıldığında sadece harika aroma ve tatlar üretmekle kalmayıp aynı zamanda yemeğinizdeki besin öğelerinin en iyi şekilde korunmasını sağlayarak sağlıklı beslenme düzenine katkı sağlamaktadır. Kalın tabanlı LAVA tencere ve tava; özgül ısısı düşük bir malzeme olan demir döküm malzemeden üretilmiştir.

Tamamı Türkiye’de üretilen Lava ürünlerini dünya kullanıyor!

heritegeheritege

Lezzetin ve sağlığın sırrı doğallıkta saklı!Lezzetin ve sağlığın sırrı doğallıkta saklı!

Doğal olarak çevre dostu!Doğal olarak çevre dostu!

Kanserojen hiç bir madde olmaz!

LAVA ürünlerinin lezzetli ve sağlıklı pişirmesinin sırrı, doğanın insana sunduğu eşsiz tatların içine başka bir şeyin karışmasına izin vermemesinden gelir.

LAVA ürünlerinin üç kat özel emaye kaplaması, döküm demirin yiyeceklerle temasını tamamen keser, “sıfır”a indirir. Emaye bildiğiniz gibi aslen camdır ve cam, doğada bilinen en sağlıklı endüstriyel malzemedir. LAVA ürünleri yiyeceklerle kesinlikle etkileşime girmez.

Lezzetin ve sağlığın sırrı doğallıkta saklı!

Döküm demir LAVA, insan ve çevreyle en uyumlu doğal pişirme gerecidir. Zararlı hiçbir katkı maddesi içermez. Güveç tadında yemeklerden ekmeğe, çorbadan rostoya, ızgaradan böreğe kadar her şeyi pişirmek için bir LAVA mutlaka vardır. Lava döküm demir tencerelerin özel tasarım kapaklarındaki kanallar pişirme sırasında oluşan buharı toplar ve tekrar yemeğin içine döndürür. Kapakların ağır olması, lezzetin dışarıya kaçmasına izin vermez. Besin değerleri korunur. Vitamin, mineral ve aroma kaybı olmaz. Haşlamaların vazgeçilmezi LAVA tencereler! Nefis sebze ve et haşlamaları LAVA tencerede pişirdiğinizde lezzet farkını hemen anlayacaksınız. Kapak kanallarında toplanan su buharı yeniden tencere içine dönerek haşlamalara eşsiz bir lezzet verir.

Doğal olarak çevre dostu!

Lezzet ve sağlık ağır konular! LAVA gibi!

Döküm demir, %100 geri dönüştürülebilir. Doğadan geldiği için doğaya kolaylıkla geri döner. Isıyı uzun süre hapsetmesi, yüksek enerji tasarrufu sağlar. Kısık ateşte bile nefis lezzetler pişirir. LAVA döküm demir tencere ve tavaların ağırlığından şikayet etmemeniz için çok “ağır” iki önemli konu var. Biri sağlık diğeri lezzet! Lava döküm demir tencere ve tavalar, kalın tabanlı ve kalın kenarlıdır. Çelik, seramik, toprak güveç gibi diğer malzemelere göre çok daha fazla ısıyı yutar ve tüm yüzeyine eşit olarak yayar. LAVA’nın teknolojisi, eşsiz tasarımıyla birleşince ortaya kendisi ağır ama lezzetleri sağlıklı ve hafif eşsiz mutfak harikaları çıkar.

LavaLava

Tüm Doğallığıyla Her Mutfağa LAVA!

Lezzet ve sağlık ağır konular! LAVA gibi! Döküm demir, %100 geri dönüştürülebilir. Doğadan geldiği için doğaya kolaylıkla geri döner. Isıyı uzun süre hapsetmesi, yüksek enerji tasarrufu sağlar. Kısık ateşte bile nefis lezzetler pişirir.

Lezzet damlacıkları doğal beslenmenin garantisi!Lezzet damlacıkları doğal beslenmenin garantisi!

Döküm ve Emayenin Mükemmel Uyumu!Döküm ve Emayenin Mükemmel Uyumu!

Kansorejen hiç bir madde içermez!Kansorejen hiç bir madde içermez!

Güveç tadında yemekler için tek ihtiyacınız LAVA!Güveç tadında yemekler için tek ihtiyacınız LAVA!

Lezzet damlacıkları doğal beslenmenin garantisi!

Lava döküm demir tencerelerin özel tasarım kapaklarındaki kanallar pişirme sırasında oluşan buharı toplar ve tekrar yemeğin içine döndürür. Kapakların ağır olması, lezzetin dışarıya kaçmasına izin vermez.

Nefis sebze ve et haşlamaları LAVA tencerede pişirdiğinizde lezzet farkını hemen anlayacaksınız. Kapak kanallarında toplanan su buharı yeniden tencere içine dönerek haşlamalara eşsiz bir lezzet verir.

Döküm ve Emayenin Mükemmel Uyumu!

Teknik olarak dökümü, emaye ile evlendirmek çok zahmetli ve meşakkatli bir iştir, nedenine gelince; ikisinin genleşme katsayıları farklı olduklarından dolayı fırınlamadan sonra kaplamanın içinde genişleyen döküm malzeme emaye kaplamayı çatlatır. Ancak; LAVA'nın emaye kaplama tesisleri; dünyada birkça firmanın sahip olduğu elektrophoretic emaye kaplama sistemlerine sahiptir. Bu sebepten diğer rakiplerinin emaye yapısından daha dayanıklı, daha kullanışlı ve teknik olarak daha üstündür.

Kanserojen hiç bir madde içermez!

Lava ürünlerinin lezzetli ve sağlıklı pişmesinin sırrı, doğanın insana sunduğu eşsiz tatların içine başka bir şeyin karışmasına izin vermemesinden gelir. LAVA ürünlerinin üç kat özel emaye kaplaması, döküm demirin yiyeceklerle temasını tamamen keser, "sıfır"a indirir. Emaye bildiğiniz gibi aslen camdır ve cam, doğada bilinen en sağlıklı endüstriyel malzemedir. LAVA ürünleri yiyeceklerle kesinlikle etkileşime girmez. LAVA'yla pişen yemekte sadece lezzet ve sağlık olur!

Güveç tadında yemekler için tek ihtiyacınız LAVA!

Toprak çömleklerin sağlıklı olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz! Bilinenin aksine toprak güveç fırın kapları sürekli yiyecekle etkileşim halindedirler. Çömlekler topraktan yapıldığı için, toprağın içinde bulunabilecek ve fark edilmeyen herhangi bir zehirli madde yemeklere karışabilir. Benim çömleğim sırlı diyorsanız o zaman çömlekte kullanılan sırrın kurşun içermediğinden emin olmalısınız. Kurşun yiyecek asitleriyle temas ettiği an, kolaylıkla yiyeceklere nüfuz eder ve vücuda girer. LAVA döküm demir tencerelerde ısı tüm yüzeye eşit yayılır. Böylece kısık ateşte uzun pişirme gerektiren yahni, güveç, kurufasulye türü bakliyatlar ve zeytinyağlılarda mükemmel pişirme deneyimi yaşatır.

Lava Döküm Özel Seriler

springserisispringserisi

lavapremiumserisilavapremiumserisi

amazonheritageamazonheritage

Lava Döküm Spring Serisi

Akdeniz’in sahil kentlerinden ilham alan Spring Serisi, mat kırmızı, mat turkuaz, mat sarı ve mat turuncu renk paletiyle sofralarınıza ferah bir esinti getirecek.

LAVA Döküm Spring Serisi mühürleme yöntemi ile sizi ağız sulandıran yemeklerle buluştururken, istenmeyen su salınımını önleyerek besin değerlerinin kaybolmasını engeller. %100 geri dönüştürülebilir ve kanserojen içermeyen LAVA’nız, sağlıklı yaşam ve sürdürülebilir bir çevre için mutfağınızda atabileceğiniz bir adımdır.

Lava Döküm Premium Serisi

LAVA Premium Serisi ile zamanı durduran sunumlar. Rönesans Dönemi’nden süregelen majolik tekniğiyle üretilen Premium Serisi’nin pürüzsüz yüzeyi ve cilalı görünümü ile zerafetin ve lüksün buluşmasını hissedin. Göz kamaştırıcı yoğun renkleri ile tutkunuzu mutfaktan sofraya taşıyın.

LAVA tencerenizin kapağındaki lezzet damlacıkları, buharlaşarak kaybolabilecek vitamin ve mineralleri, damlacıklar halinde yemeğinize geri kazandırır. %100 geri dönüştürülebilir ve kanserojen içermeyen LAVA’nız, sağlıklı yaşam ve sürdürülebilir bir çevre için mutfağınızda atabileceğiniz bir adımdır.

Lava Döküm Heritage Serisi

LAVA Döküm Heritage Serisi ile karmaşık çağımıza minimalistik bir bakış katın. Mutfağınızdaki her ihtiyaca uygun boyutlarıyla rengarenk Heritage Serisi, sade geometrik hatlarıyla sofranıza modern bir yorum katacak. Ahşap sapını ister rahat bir tutuş için takabilir ister de fırında pişirme veya saklama kolaylığı için çıkarabilirsiniz.

LAVA Döküm Heritage Kızartma Tava’nız, mühürleme yöntemi ile sizi ağız sulandıran yemeklerle buluştururken, istenmeyen su salınımını önleyerek besin değerlerinin kaybolmasını engeller. %100 geri dönüştürülebilir ve kanserojen içermeyen LAVA’nız, sağlıklı yaşam ve sürdürülebilir bir çevre için mutfağınızda atabileceğiniz bir adımdır.

Dikdörtgen 36x45 cm
Döküm Demir
Yekpare Kulplu
Emaye 1 Kat, 1 Fırın

Teknik Ayrıntılar

.
May 26, 2024 16:31:08 UTC

.
MaviKutu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Lava Döküm Mangal Izgarası, 36×45 cm – MaviKutuTR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ürünler

MaviKutu