0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo Ücreti 75 TL dir

info@mavikutu.com.tr

0 232 332 25 28

0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Home Genel İnsanlar – MaviKutuTR

İnsanlar - MaviKutuTR

116,40 TL
Stok No : MKT-67963

 

"Bu satırları okuyanlarınızın büyük çoğunluğunun, insanların bir mitten ibaret olduğuna inandığını biliyorum ama ben size onların gerçekten var olduklarını bildirmek üzere buradayım. Bilmeyenler için söyleyeyim, insan dediğimiz şey orta zekalı ve iki ayaklı bir yaşam formu; evrenin çok ıssız bir köşesinde yer alan küçük ve sulu bir gezegende, büyük ölçüde yanılsamalarla dolu bir varoluş sürdürüyor."

Yağmurlu bir akşamda Profesör Andrew Martin, önce dünyanın en büyük matematik bilmecesini çözmeyi başarıyor, ardından sırra kadem basıyor. Nihayet bir yol kenarında çırılçıplak halde bulunduğunda, kıyafetsizlikten daha ciddi bir meselesi olduğu ortaya çıkıyor: Andrew Martin artık insanlardan tiksiniyor; görünüşlerinden de yiyip içtiklerinden de bitmeyen şiddet ve savaş arzularından da... Yabancı bir tür arasında kaybolmuş hissediyor kendini. Sevgi ve aile kavramları onda şaşırtıcı bir ilgi uyandırsa da tüm sakinlerinden nefret ediyor bu gezegenin. Newton hariç... Ama o da bir köpek işte...

Sahi, kim bu adam? Onun -ya da herhangi birinin- insanlık hakkındaki tüm fikrini değiştiren şey ne olabilir?

Son yılların en önemli romancılarından Matt Haig, onca karmaşıklığına rağmen hayatın içindeki mutluluğa ve insan doğasına dair alışılmadık bir hikaye sunuyor. İnsanlar, neşeli ve etkileyici bir üslupla "bizi" bize anlatıyor.

Edgar Allan Poe ödülü en iyi roman adayı
Goodreads okur ödülleri en iyi bilimkurgu adayı
Impac Dublin edebiyat ödülü adayı

Yayıncıdan

insanlar12insanlar12

insanlar13insanlar13

insanlar14insanlar14

insanlar1insanlar1

insanlarövgü1insanlarövgü1

insanlarövgü2insanlarövgü2

insanlarövgü3insanlarövgü3

insanlarinsanlar

“Yaşamla ölüm arasında bir kütüphane var: Buradaki her kitap, yaşamış olabileceğin başka bir hayatı sunar. Farklı seçimler yapmış olsan şu an nasıl bir hayatın olacağını görürsün.” Zor günlerden çıkarılmış derslerin ve öyle zamanlarda iyi hissettirecek önerilerin derlemesi. Bir dostun aklına, sarılmanın huzuruna ve umudu hatırlamaya ihtiyaç duyduğunuzda elinizde olmasını isteyeceğiniz bir kitap. Tom Hazard’ın tehlikeli bir sırrı var. 41 yaşında sıradan bir tarih öğretmeni gibi görünse de nadir bir hastalık yüzünden aslında yüzyıllardır hayatta. Ama şimdi tek istediği, normal bir hayat sürmek. Matt Haig, haberlerden sosyal medyaya, iş ortamından bağımlılıklara çevremizi kuşatan etkenlerin “nasıl hissettiğimiz” üstündeki etkisini anlamaya, dijital çağın törelerini sorgulamaya, daha serinkanlı olmaya çağırıyor. Bu kitap Matt Haig'in neden atlamadığının, nasıl iyileştiğinin, anksiyete ve depresyonla yaşamayı nasıl öğrendiğinin hikâyesi.

Yayıncı ‏ : ‎ Domingo Yayınevi; 1. basım (1 Nisan 2022)
Dil ‏ : ‎ Türkçe
Kağıt Kapak ‏ : ‎ 296 sayfa
ISBN-10 ‏ : ‎ 6051982191
ISBN-13 ‏ : ‎ 978-6051982199
Boyutlar ‏ : ‎ 14 x 1.6 x 21 cm

*

Kitap > Edebiyat ve Kurgu > Edebi Kurgu

.
Jun 17, 2024 18:24:12 UTC

.
MaviKutu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“İnsanlar – MaviKutuTR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ürünler

MaviKutu