0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo Ücreti 75 TL dir

info@mavikutu.com.tr

0 232 332 25 28

0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Home Genel Hareket sensörlü gece lambası, 6 adet gece lambası pil, otomatik / açma/kapama, kablosuz sensör ışığı, hareket sensörlü ışık, merdiven, yatak odası, mutfak, çocuk odası, koridor için (sıcak beyaz) – MaviKutuTR

Hareket sensörlü gece lambası, 6 adet gece lambası pil, otomatik / açma/kapama, kablosuz sensör ışığı, hareket sensörlü ışık, merdiven, yatak odası, mutfak, çocuk odası, koridor için (sıcak beyaz) - MaviKutuTR

159,90 TL

Stokta yok

Stok No : MKT-29935

Svarog hareket sensörlü lamba, kablosuz, pille çalışan LED gece lambası, her dolaba yapıştırmak için, merdiven, koridor, yatak odası, mutfak, garaj, giriş için duvar lambaları (sıcak beyaz)
[Ultra parlak dolap lambaları] Svarog hareket sensörlü lamba, 25 lümen güç, elektriğe sadece sınırlı veya erişimi olmayan alanları aydınlatır.
[Hareket sensörü ve ışık sensörü] 3 metre içinde bir hareket algılandığında otomatik yanar ve yaklaşık Hareket algılanmadığında 25 saniye sonra otomatik olarak kapanır. Bu, pil ömrünü uzatmaya yardımcı olur. Sadece karanlıkta olduğunda ve bir hareket algılandığında ışık yanar.
[KOLAY KURULUM] Takılı yapışkan pedler ile hareket dedektörü ışığını herhangi bir pürüzsüz yüzeye kolayca yapıştırabilirsiniz ve dahili mıknatıs ile ışığı doğrudan her demir yüzeyde emebilirsiniz.
[Yaygın olarak kullanılır] Svarog hareket sensörlü ışık iç ve dış mekanlarda yaygın olarak kullanılır, özellikle merdivenler, koridorlar, girişler ve merdivenler için. Koyu dolaplar, koridorlar, kiler, depolar, oturma odası, mutfak, çekmece, kitaplık, çatı katı, yatak odası vb.
[Not] Hareket sensörünün ışığı sadece yeterli karanlık bir ortamda hareket algılandığında çalışır, aksi takdirde çalışmaz.

Teknik Ayrıntılar

*

Ev ve Yaşam > Aydınlatma > İç Mekan Aydınlatma > Özel ve Dekoratif Aydınlatmalar > Gece Lambaları

Fiyat Güncelleme : Jun 17, 2024 03:24:14 UTC

.
MaviKutu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Hareket sensörlü gece lambası, 6 adet gece lambası pil, otomatik / açma/kapama, kablosuz sensör ışığı, hareket sensörlü ışık, merdiven, yatak odası, mutfak, çocuk odası, koridor için (sıcak beyaz) – MaviKutuTR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ürünler

MaviKutu