0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo Ücreti 75 TL dir

info@mavikutu.com.tr

0 232 332 25 28

0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Home Genel Gece Karanlıkta Işık Vererek Parlayan Dekoratif Çakıl Taşları – MaviKutuTR

Gece Karanlıkta Işık Vererek Parlayan Dekoratif Çakıl Taşları - MaviKutuTR

104,90 TL
Stok No : MKT-56122

Gece Karanlıkta Işık Vererek Parlayan Fosforlu Dekoratif Çakıl Taşları 50 adet Parıltılı Bahçe Saksı Akvaryum Fosforlu Çakıl Taşı ile saksı, bahçe ve vitrin gibi alanlarda muhteşem bir görüntü oluşturabilir, tüm iç ve dış mekan aydınlatmada kullanabilirsiniz. Parlayan Fosforlu Çakıl Taşı Özellikleri Pil yada ekstra beslemeye ihtiyaç duymadan sonsuz enerji döngüsüne sahiptir. Fosforlu çakıl taşları sayesinde saksılarınızda yer alan toprak görüntüsünü tamamen ortadan kaldırarak geceleri muhteşem bir görüntü elde edebilirsiniz. Fosforlu taşları, yürüyüş yolları, bahçe peyzajı, otopark girişleri, yüzme havuzları, akvaryum ve aklınıza gelebilecek her yerde dekoratif bir görünüm sağlar. Güneş ışığını görmesinden itibaren 1 dakika içinde ışınları soğurur ve gece karanlığında 4-8 saat boyunca mükemmel şekilde fosforlu yeşil ışık verir. Karanlıkta  parlayan fosforlu taşlar, parlamasını içeriğindeki özel madde sayesinde çok kısa bir sürede gerçekleştirir. Güneş veya ışık enerjisini bünyesinde toplar ve karanlık ortamda topladığı enerjisini dışarı verir. Bu şekilde sonsuz bir enerji dönüşümü vardır, özelliğini asla kaybetmez. Fosforlu ışıltılı çakıl taşı, piyasadaki boyama ürünlerden değildir. Toksik ve radyoaktif madde içermez. Akvaryum çakıl taşı olarak kullanabileceğiniz, doğaya zararlı değildir. Renkli Fosforlu Çakıl Taşları asimetrik yapıda birbirlerin farklı ölçü ve görünümdedirler. Gece Parlayan Çakıl Taşı Paket İçeriği: 50 adet Fosforlu Taş
50 adet Parıltılı Bahçe Saksı Akvaryum Fosforlu Çakıl Taşı ile saksı, bahçe ve vitrin gibi alanlarda muhteşem bir görüntü oluşturabilir, tüm iç ve dış mekan aydınlatmada kullanabilirsiniz.
Pil yada ekstra beslemeye ihtiyaç duymadan sonsuz enerji döngüsüne sahiptir.
Fosforlu çakıl taşları sayesinde saksılarınızda yer alan toprak görüntüsünü tamamen ortadan kaldırarak geceleri muhteşem bir görüntü elde edebilirsiniz.
Fosforlu taşları, yürüyüş yolları, bahçe peyzajı, otopark girişleri, yüzme havuzları, akvaryum ve aklınıza gelebilecek her yerde dekoratif bir görünüm sağlar.
Güneş ışığını görmesinden itibaren 1 dakika içinde ışınları soğurur ve gece karanlığında 4-8 saat boyunca mükemmel şekilde fosforlu yeşil ışık verir.

Teknik Ayrıntılar

*

 

.
Ürün Eklenme Tarihi : [last-modified]

Fiyat Güncelleme : May 23, 2024 13:27:08 UTC

.
MaviKutu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Gece Karanlıkta Işık Vererek Parlayan Dekoratif Çakıl Taşları – MaviKutuTR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ürünler

MaviKutu