0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo Ücreti 75 TL dir

info@mavikutu.com.tr

0 232 332 25 28

0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Home Genel DeeCozy Station dijital renkli tahmin sensörü, iç ve dış mekanlar için, saat, tarih, sıcaklık, nem, barometre, alarm, ay evreleri göstergesi, hava saati, sarı, 1 – MaviKutuTR

DeeCozy Station dijital renkli tahmin sensörü, iç ve dış mekanlar için, saat, tarih, sıcaklık, nem, barometre, alarm, ay evreleri göstergesi, hava saati, sarı, 1 - MaviKutuTR

1.101,09 TL
Stok No : MKT-22397

Hayır
Çok fonksiyonlu hava monitörü: Kablosuz hava istasyonumuz karanlık ortamlarda bile verileri kolayca okuyabileceğiniz büyük, renkli LCD ekrana sahiptir. Veriler iç/dış termometre ve higrometreyi gösterir. Maksimum/dk. Sıcaklık ve nem, hava basıncı, ay evreleri, zaman ve tarih.
Erteleme fonksiyonu ve arka plan aydınlatması: Dijital termometre higrometre, erteleme fonksiyonlu çalar saat olarak da kullanılabilir, çalar saat yaklaşık 5 dakika tekrarlayın. Ve yatak odası saati arka plan aydınlatma fonksiyonuna sahiptir (USB güç kaynağı: 3 kademeli arka plan aydınlatması (güçlü aydınlatma/zayıf/aydınlatılmamış. Pille çalışır: 15 saniye aydınlatılmıştır)
İç ve dış mekan termometresi: Hava istasyonu kablosuz bir dış sensöre sahiptir (60 m'ye kadar menzil), verileri açık havada depolar ve verileri hava istasyonuna aktarır. Ve yedi hava tahmini renk sembolü (güneşli, bulutlu, bulutlu gökyüzü, hafif yağmur, güçlü kar, ağır kar), bir hava durumu durumu muhabidir.
Hava tahmini ve barometik: Hava istasyonu iç ve dış sıcaklığı ve nem oranını tam olarak gösterir, ayrıca hava basıncı trendine bağlı olarak yaklaşık sonraki 8 saatlik bir hava tahmini sağlar. Gelecekteki hava durumunu daha iyi öğrenin, kendiniz ve aileniz için iyi bir bakım, özellikle dışarıya çıkmaya hazır olduğunda.
Çalışma şekli: Hava istasyonu entegre bir USB şarj bağlantısına sahiptir, güç bankasınızla veya başka bir cihazla şarj edebilirsiniz. Ayrıca 2 AA pil ile çalışır (teslimat kapsamına dahil değildir). Seyahatteyken pili şarj etmek için hazırlayabilirsiniz, boş olduğundan endişe etmeyin.

Teknik Ayrıntılar

*

Ev ve Yaşam > Ev Dekorasyonu > Duvar ve Masa Saatleri > Özel Saatler > Termometreli Saatler

.
Fiyat Güncelleme : Mar 01, 2024 05:08:13 UTC

.
MaviKutu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“DeeCozy Station dijital renkli tahmin sensörü, iç ve dış mekanlar için, saat, tarih, sıcaklık, nem, barometre, alarm, ay evreleri göstergesi, hava saati, sarı, 1 – MaviKutuTR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ürünler

MaviKutu