0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo Ücreti 75 TL dir

info@mavikutu.com.tr

0 232 332 25 28

0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Home Genel BLOOMWIN Pencere Işıkları Noel Süslemeleri – 2M 138 LED Yıldız Perde Işıkları, Yıldızlı İç Mekan Noel Pencere Işıkları, Windows Yatak Odası Noel için Asılı Noel Işıkları, Soğuk Beyaz Pille Çalışır – MaviKutuTR

BLOOMWIN Pencere Işıkları Noel Süslemeleri - 2M 138 LED Yıldız Perde Işıkları, Yıldızlı İç Mekan Noel Pencere Işıkları, Windows Yatak Odası Noel için Asılı Noel Işıkları, Soğuk Beyaz Pille Çalışır - MaviKutuTR

799,99 TL
Stok No : MKT-15862

Romantik Sıcak Noel Atmosferi yaratın, Noel perdesi evinizde iç mekan parıldıyor, gökyüzündeki yıldızlar gibi buzlu geceyi aydınlatıyor. Ailenizde romantik-sıcak bir hava yaratacak.
Windows için Geleneksel Noel Süslemeleri, BLOOMWIN pencere ışıkları Noel süsleri 12 Noel yıldızı ile birlikte gelir. Bu yıldızlar, pille çalışan perde peri ışıkları ile bağlantılıdır. Noel yıldızı dekorasyon tasarımıyla, iç mekan Noel pencere ışıkları çocuklar için herhangi bir Noel aktivitesine harika bir ektir.
Noel pencere süsleri 8 Modlu Dimmer Uzaktan Kumandalı, Her şey uzaktan kumandanın kontrolü altındadır (pil kutusuna yöneliktir). Birden fazla parlaklık seviyesi ve 8 aydınlatma modu ile pille çalışan Noel ışıklarını hızla açıp kapatın. Pencereler için bu asılı Noel ışıkları ayrıca otomatik açma/kapama için 6/8 saatlik bir zamanlayıcıya sahiptir.
Su geçirmez Icicle Dış Mekan Noel Işıkları, Şeffaf PVC'ye sarılmış ve IP44 su geçirmezlik derecesi ile tasarlanan bu Noel dize ışıkları, yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu sağlarken aşırı ısınmamasını sağlar.
pencere yılbaşı süsleri, Noel için pencere ışıkları, Noel yıldızı pencere ışıkları, Noel pencere süsleri, ışık perdesi, yıldız pencere ışıkları, perde yılbaşı ışıkları, pencere için yıldız ışıkları
2M Pencere Noel Işıkları Kurulumu Kolay, Işıklı yıldız dekorasyonu ve Noel perde ışıkları bir bütündür. Bu asılı Noel süsleri iç mekanda kancalarla birlikte gelir, böylece istediğiniz yere kolayca kurabilirsiniz.

🎁【Romantik Sıcak Noel Atmosferi Yaratın】: Noel perdesi ışıkları evinizde iç mekan parıldıyor, buzlu geceyi gökyüzündeki yıldızlar gibi aydınlatıyor. Ailenizde romantik-sıcak bir hava yaratacak. Göz alıcı görünümü, Noel partisinde misafirlerinizin ve çocuklarınızın dikkatini çekecek ve bir kış harikalar diyarına adım atmış gibi hissettirecek. Kesinlikle sevecekler!
Windows için Geleneksel Noel Süslemeleri】: BLOOMWIN pencere ışıkları Noel süsleri 12 Noel yıldızı ile birlikte gelir. Bu yıldızlar, pille çalışan perde peri ışıkları ile bağlantılıdır. Noel yıldızı dekorasyon tasarımıyla, iç mekan Noel pencere ışıkları çocuklar için herhangi bir Noel aktivitesine harika bir ektir.
8 Modlu Dimmer Uzaktan Kumandalı Noel pencere süsleri】: Her şey uzaktan kumandanın kontrolü altındadır (pil kutusunu hedeflemektedir). Birden fazla parlaklık seviyesi ve 8 aydınlatma modu ile pille çalışan Noel ışıklarını hızla açıp kapatın. Pencereler için bu asılı Noel ışıkları ayrıca otomatik açma/kapama için 6/8 saatlik bir zamanlayıcıya sahiptir. (Lütfen pillerin dahil olmadığını unutmayın)
Su geçirmez buz saçağı dış mekan Noel ışıkları】: Şeffaf PVC'ye sarılmış ve IP44 su geçirmezlik derecesi ile tasarlanmış bu Noel dize ışıkları, yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu sağlarken aşırı ısınmamalarını sağlar. Xmas pencere ışıklarının tasarımı bakır tel ipini kırılmaya karşı korur.
🎁【2M Pencere Noel Işıkları Kurulumu Kolay】: Işıklı yıldız dekorasyonu ve Noel perde ışıkları bir bütündür. Bu asılı Noel süsleri iç mekanda kancalarla birlikte gelir, böylece istediğiniz yere kolayca kurabilirsiniz. Güven bana, çocuğunuz çocuklar için bu komik Noel hediyelerini sevecek, şimdi sipariş verecek ve çocukla harika Noel'e hazırlanacak!

Teknik Ayrıntılar

*

Ev ve Yaşam > Aydınlatma > İç Mekan Aydınlatma > Özel ve Dekoratif Aydınlatmalar

Fiyat Güncelleme : May 23, 2024 02:43:07 UTC

.
MaviKutu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“BLOOMWIN Pencere Işıkları Noel Süslemeleri – 2M 138 LED Yıldız Perde Işıkları, Yıldızlı İç Mekan Noel Pencere Işıkları, Windows Yatak Odası Noel için Asılı Noel Işıkları, Soğuk Beyaz Pille Çalışır – MaviKutuTR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ürünler

MaviKutu