0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo Ücreti 75 TL dir

info@mavikutu.com.tr

0 232 332 25 28

0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Home Genel Batan Tırnak Düzeltme Aleti Batık Tırnak Çıkarıcı Aparat – MaviKutuTR

Batan Tırnak Düzeltme Aleti Batık Tırnak Çıkarıcı Aparat - MaviKutuTR

298,00 TL
Stok No : MKT-49572

Batık Tırnak Düzeltme Aparatı batık tırnakları çıkarmanıza ve tırnak iltihabı sorunlarınızı gidermeye yardımcı olacak. Batık tırnak sorunu yaşayanlar bunun bazen ne kadar acı verici olabileceğini bilirler, ancak batık tırnak çıkarıcı aparat bu problemi gidermenizi kolaylaştıracak. Çift bacaklı mekanizmasıyla sorunlu tırnağınızı iki yönden çekerek deri içerisinden çıkaran bu aparat kısa süre içerisinde acınızın azalmasını sağlayacaktır. Manivelalı düzeneğiyle güç gerektirmeden düzeltme işlemini kolayca yapabileceğiniz ürün tırnağınızın şeklini düzelterek tırnak batmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek iltihap sorunlarını da engelleyecektir. Dayanıklı metal materyaliyle tekrar tekrar kullanabileceğiniz ürün metal saklama kutusuyla birlikte gönderilecektir. Kullanım Talimatları Kullanım öncesi tırnaklarınızı ve Batık Tırnak Düzeltme Aparatını dezenfekte edin Aparatın he iki kancalı bacağını sorunlu tırnağın iki kenarına tutturun Bir elinizle aparatın orta dayanağını tutarken manivelayı çevirerek sıkıştırın Batık tırnak genişleyerek acı hissi yok oluncaya kadar işleme devam edin Her 10 dakikada bir manivelayı hafifçe sıkarak işlemi 30 dakika sürdürün Aparatı ayağınızdan çıkararak işlemi tamamlayın İşlemi tırnak şekliniz tamamen düzelene kadar 1-2 haftada bir tekrarlayın Tırnak şeklindeki bozukluğa göre tırnağın yeni şekli alması 1-4 ay arasında gerçekleşecektir Uyarılar Kullanım öncesi ayaklarınızı 10 dakika kadar ılık su içerisinde bekleterek tırnaklarınızın yumuşamasını sağlamanız işlemi kolaylaştıracaktır Batık tek yönlü ise aparatı batık yöne daha yakın konumlandırarak sadece batık yönü çekecek şekilde bir açıyla kullanınız Manivelayı hızlı bir şekilde sıkmak yerine kademe kademe sıkarak tırnağın şekil almasını sağlayınız Ürünü uyku önce kullanmanız, kullanım sonrası ayak üzerinde baskı oluşmaması açısından tedaviyi kolaylaştıracaktır Ürünü kullandıktan sonra tırnağı yeni şekli muhafaza edebilmesi için tırnağınıza baskı yapacak çok dar ayakkabılar giymemey
Paket Boyutları ‏ : ‎ 9 x 6 x 1 cm; 400 gram
Üretici ‏ : ‎ Buffer
ASIN ‏ : ‎ B0BFLNC4TF
Üretici Referansı ‏ : ‎ AC26YT1138

Çift bacaklı mekanizmasıyla sorunlu tırnağınızı iki yönden çekerek deri içerisinden çıkaran bu aparat kısa süre içerisinde acınızın azalmasını sağlayacaktır.
Manivelalı düzeneğiyle güç gerektirmeden düzeltme işlemini kolayca yapabileceğiniz ürün tırnağınızın şeklini düzelterek tırnak batmasına bağlı olarak ortaya çıkabilecek iltihap sorunlarını da engelleyecektir.
Kullanım öncesi tırnaklarınızı ve Batık Tırnak Düzeltme Aparatını dezenfekte edin
Batık tırnak düzeltme aparatıdır. Derinize batan tırnakları düzeltmenize yardımcı olur

Teknik Ayrıntılar

*

Kişisel Bakım ve Kozmetik > Manikür ve Pedikür > Törpüler, Makaslar ve Aksesuarlar > Manikür ve Pedikür Takımları

.
Jul 11, 2024 12:41:14 UTC

.
MaviKutu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Batan Tırnak Düzeltme Aleti Batık Tırnak Çıkarıcı Aparat – MaviKutuTR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ürünler

MaviKutu