0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo Ücreti 75 TL dir

info@mavikutu.com.tr

0 232 332 25 28

0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Home Genel Bas Çek Mikser Karıştırıcı Ayran Çırpma Teli – MaviKutuTR

Bas Çek Mikser Karıştırıcı Ayran Çırpma Teli - MaviKutuTR

132,00 TL
Stok No : MKT-96413

Ev hanımlarının en büyük yardımcıları olan küçük ev aletleri aslında kullanılması zor aletlerdir. Bu ürünü kullanmak için kullanma kılavuzunun sayfalarını karıştırmanıza gerek kalmayacak. Üzerine bastırarak çalıştırabilir ve en ideal şekilde çırpma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Üretiminde plastik malzeme kullanılmayan Çırpıcı ve Karıştırıcı Mikser, çelik malzemeden imal edilmiştir ve bakteri barındırmaz.Hangi seviyede kullanırsanız kullanın aile bütçesine etki etmeyen ürünün Pil ya da Elektrikderdi yok.Aynı zamanda meyve ya da sebzelerinizin lezzeti asla kaybolmaz. Güvenli, Pratik, Estetik. Yekpare tek parça olduğundan fazla parçası aparatı yok, dayanıklı. Kesjin tarafı hiç yok, yaralanma kaza yaşanmıyor. Kullanımı da temizliği de çok kolay, etrafa sıçratmıyor, yer seçmiyor her yere sığıyor. Üstelik Kabloya dolanma, priz arama derdiniz yok.Tasarımı basit hatları estetik ve şık. Ergonomik tutuş ve sağlam yapı.Paket İçeriği: 1 adet Bas Çek El Mikseri.
Kolay çırpma telinin üzerine bastırarak çalıştırabilir ve en ideal şekilde çırpma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Üretiminde plastik malzeme kullanılmayan Çırpıcı ve Karıştırıcı Mikser, çelik malzemeden imal edilmiştir ve bakteri barındırmaz.
Metal el mikserini Hangi seviyede kullanırsanız kullanın aile bütçesine etki etmeyen ürünün Pil ya da Elektrik derdi yok.
Aynı zamanda meyve ya da sebzelerinizin lezzeti asla kaybolmaz. Yekpare tek parça olduğundan fazla parçası aparatı yok, dayanıklı. Keskin tarafı yok, yaralanma kaza yaşanmıyor.
Kullanımı da temizliği de çok kolay, etrafa sıçratmıyor, yer seçmiyor her yere sığıyor. Üstelik Kabloya dolanma, priz arama derdiniz yok.
Tasarımı basit hatları estetik ve şık. El mikseri Çırpıcı Telin ergonomik tutuş ve sağlam yapısı kullanımı kolaylaştırıyor.

Teknik Ayrıntılar

*

Mutfak > Mutfak Aletleri ve Araçları > Çırpma Telleri

Fiyat Güncelleme : Jul 11, 2024 11:13:15 UTC

.
MaviKutu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Bas Çek Mikser Karıştırıcı Ayran Çırpma Teli – MaviKutuTR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ürünler

MaviKutu