0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo Ücreti 75 TL dir

info@mavikutu.com.tr

0 232 332 25 28

0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Home Genel Air Fryer Pişirme Yağlı Kağıdı Yağ Geçirmez Yapışmaz Gıda Bir Çok Modele Uyumlu Pişirme Kağıdı Yuvarlak Tabak Model – MaviKutuTR

Air Fryer Pişirme Yağlı Kağıdı Yağ Geçirmez Yapışmaz Gıda Bir Çok Modele Uyumlu Pişirme Kağıdı Yuvarlak Tabak Model - MaviKutuTR

124,90 TL
Stok No : MKT-66295

Air Fryer Pişirme Kağıdı kaliteli malzeme, toksik olmayan, kokusuz, yüksek sıcaklığa dayanıklı, gıda maddelerine uygun, ağartılmamış, zehirsiz ve BPA içermez. Tek Kullanımlık Hava Fritöz Kağıdı su geçirmez ve gres geçirmezlik kağıdı, hava fryer yüzünü gıda kalıntılarından arındırır, zaman ve emekten tasarruf sağlar. Yağ Geçirmez Yapışmaz Parşömen Pişirme Kağıdı tek kullanımdan sonra kağıt astarını atın. Artık air fryer yüzünü temizlemeye gerek yok. Hava fritöz, mikrodalga, fırın, vapur, ocak ve benzeri için uygundur. Gıda Pişirme Kağıdı çok amaçlı pişirme için uygulanabilir, kavurma, kızartma, günlük pişirme ve benzeri, ev pişirme için uygun, mutfak pişirme ve benzeri, kompakt tasarım ve pratik. Hava fritözleri için bu kağıt altlıklar fazla yağı emer ve gıdalara yapışmaz, bu da fritözün temizlenmesini ve bakımını kolaylaştırır. Kullanımı kolay, hafif ve pratiktir ve her yemeğin tadını etkilemeden en iyi şekilde görünmesini sağlar.
Air Fryer Pişirme Kağıdı kaliteli malzeme, toksik olmayan, kokusuz, yüksek sıcaklığa dayanıklı, gıda malzemelerine uygun kağıttan üretilmiştir. Buffer air fryer yağlı kağıt bütün gıdaya temas uygunluk raporlarına sahiptir. Tek Kullanımlık Air Fryer pişirme kağıdı su geçirmez ve yağ geçirmezlik özelliği vardır. 220 C sıcaklığa dayanaklıdır ve çift yönlü olarak kullanılabilir.
Yağ Geçirmez Yapışmaz Parşömen Pişirme Kağıdı tek kullanımdan sonra kağıdı atabilirsiniz. Pişirme kağıdını air fryer içerisinde, fırınınızda, mikro dalga fırında ve tavada kullanabilirsiniz. Sadece evinizde değil, ofiste, yazlıkta, kampta bir çok alanda kullanabilirsiniz.
Air fryerlar için bu kağıt altlıklar yağ ve su geçirmez ve gıdalara yapışmaz, bu da air fryerın temizlenmesini ve bakımını kolaylaştırır. Kullanımı kolay, hafif ve pratiktir ve her yemeğin tadını etkilemeden en iyi şekilde görünmesini sağlar. Pişirme sürelerini etkilemez, pişirme kağıdının ısıyı aynı şekilde iletme özelliği vardır. Air fryer için özel üretilmiştir, katlamaya, kesmeye ve bükmeye ihtiyaç yoktur.
Xiaomi Air Fryer birçok modeli, Philips Air Fryer birçok modeli, Kumtel Air Fryer birçok modeli, Schafer Air Fryer birçok modeli, SEM Air Fryer birçok modeli, Tefal Air Fryer birçok modeli, Luxell Air Fryer birçok modeli, Karaca Air Fryer birçok modeli, Arzum Air Fryer birçok modeli, GoldMaster Air Fryer birçok modeli, Fakir Air Fryer birçok modeli, Vestel Air Fryer birçok modeli, Onvo Air Fryer birçok modeli, Taç Air Fryer birçok modeli, Altus Air Fryer birçok modeli, Arçelik Air Fryer birçok modeli, Kahramanlar Air Fryer birçok modeli, Beko Air Fryer birçok modeli, , TaoTronics Air Fryer birçok modeli,King Air Fryer birçok modeli, Wiami Air Fryer birçok modeli ile uyumludur.
Buffer air fryer pişirme kağıdı ile çeşitli sebzeler pişirebilirsiniz; domates, havuç, brokoli, patlıcan, pancar, soğan, yeşil biber. Air fryerınızda pişirme kağıdı kullanarak dondurulmuş yiyecekler balık fileto, patates kızartması, pizza, nuggets vs pişirebilirsiniz. Aynı şekilde antrikot, köfte, piliç, tavuk butu, gibi et ürünleri ve hamsi, çipura, istavrit, kalamar gibi deniz ürünlerinide air fryerınız kirletmeden pişirebilirsiniz. Kek kalıplarında zeminde kullanılabilir, bazı uygulamlarda bor cam içerisinde kullanılmaktadır.
Buffer Air Fryer Pişirme Kağıdı Kullanma Talimatı: Paket içerisinden pişirme kağıdını çekip air fryer pişirme haznesine yerleştiriniz. Pişirme kağıdının üzerine gıdayı koyduktan sonra air fryerinizi çalıştırınız. Air fryer pişirme kağıdı ambalajını kapatarak kullanmaya devam edebilirsiniz.
Buffer Yağlı Kağıt Kullanırken Dikkat Edilecek Hususlar: Kesinlikle pişirme kağıdı üzerinde gıda olmadan air fryerınızı çalıştırmayınız! Air fry sıcaklığının 220 C yi aşmamasına dikkat ediniz. Pişirme kağıdını fırın ısıtıcı rezistanslarına temas ettirmeyiniz. Fırın ısınma aşamasındayken kağıdı koymayınız. Pişirme kağıdı yüzeyinin ateş ile direk temas etmemesine özen gösteriniz. Paket İçeriği: 100 Adet Air Fryer Pişirme Kağıdı Yuvarlak Tabak Model

Teknik Ayrıntılar

*

Mutfak > Küçük Mutfak Aletleri > Küçük Ev Aletleri Parça ve Aksesuarları

.
May 26, 2024 11:04:09 UTC

.
MaviKutu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Air Fryer Pişirme Yağlı Kağıdı Yağ Geçirmez Yapışmaz Gıda Bir Çok Modele Uyumlu Pişirme Kağıdı Yuvarlak Tabak Model – MaviKutuTR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ürünler

MaviKutu