0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo Ücreti 75 TL dir

info@mavikutu.com.tr

0 232 332 25 28

0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Home Genel 8 Litre Termos Çanta Yemek Taşıma Çantası Termo Termal Sıcak ve Soğuk Tutan Piknik Buzluk Çantalar Termal Beslenme Piknik Çantası – MaviKutuTR

8 Litre Termos Çanta Yemek Taşıma Çantası Termo Termal Sıcak ve Soğuk Tutan Piknik Buzluk Çantalar Termal Beslenme Piknik Çantası - MaviKutuTR

279,90 TL
Stok No : MKT-72168

Yemek ve İçeceklerini koyabileceğiniz yaz ve kış aylarında kullanıma uygun sıcak ve soğuk tutan aynı zamanda sefer tası içinde kullanabileceğiniz (Çapı 18 cm olan yemek taslarını rahatlıkla koyabilirsiniz), 1. Kalite termo çantalar ile yiyecek ve içeceklerinizin ısılarını koruyabilirsiniz. Spora, İşe, Kampa, pikniğe, balığa, gezilere ve denize giderken size lazım olan her şeyi yanınızda taşımanızı sağlayacak serin tutucu termos çanta olarak kullanılabilir. Çocuklar için beslenme çantası olarak kullanıma da uygundur. Termo piknik çantasından sıcaklarda yüksek performans almak için termal buz aküsü ile kullanılması önerilmektedir. Araç bagajında, otobüs yolculuklarında dahi yanınızda buzluk koyarak taşıyabileceğiniz zarifliktedir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz ve yanınızdan eksik etmeyeceğiniz günlük hayatta severek kullanacağınız kaliteli bir taşıma aksesuardır. Isı yalıtımı ile sağlamlığı sayesinde içecekleri ve yiyecekleri dış ısıdan ve darbelerden ayrı tutan aynı zamanda oto, araba, araç buzluğu özelliğine de sahiptir. Ürün Özellikleri: İçerisinde metalizeli 3 mm yalıtım sağlayan polietilen bulunan sıvı geçirmez 3 kat kumaştan üretilmiştir. Sağlam yapısıyla içeceklerinizi ve yiyeceklerinizi sarar ve dış darbelere karşı korur. Silinebilir ve aynı zamanda kir tutmayan bir yapıya sahiptir. Yiyecek ve içecekleri 8 saate kadar sıcak, 6 saate kadar soğuk tutma özelliği sahiptir.
Spora, İşe, Kampa, pikniğe, balığa, gezilere ve denize giderken size lazım olan her şeyi yanınızda taşımanızı sağlayacak serin tutucu termos çanta olarak kullanılabilir. Çocuklar için beslenme çantası olarak kullanıma da uygundur.
Termo piknik çantasından sıcaklarda yüksek performans almak için termal buz aküsü ile kullanılması önerilmektedir. Araç bagajında, otobüs yolculuklarında dahi yanınızda buzluk koyarak taşıyabileceğiniz zarifliktedir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz ve yanınızdan eksik etmeyeceğiniz günlük hayatta severek kullanacağınız kaliteli bir taşıma aksesuardır.
Isı yalıtımı ile sağlamlığı sayesinde içecekleri ve yiyecekleri dış ısıdan ve darbelerden ayrı tutan aynı zamanda oto, araba, araç buzluğu özelliğine de sahiptir.
Ürün Özellikleri: İçerisinde metalizeli 3 mm yalıtım sağlayan polietilen bulunan sıvı geçirmez 3 kat kumaştan üretilmiştir. Sağlam yapısıyla içeceklerinizi ve yiyeceklerinizi sarar ve dış darbelere karşı korur. Silinebilir ve aynı zamanda kir tutmayan bir yapıya sahiptir. Yiyecek ve içecekleri 8 saate kadar sıcak, 6 saate kadar soğuk tutma özelliği sahiptir.

Test Form


Teknik Ayrıntılar

Bahçe > Barbekü ve Yemek Pişirme Ürünleri > Açık Hava Sofra ve Piknik Eşyaları

.
May 23, 2024 16:26:09 UTC

.
MaviKutu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“8 Litre Termos Çanta Yemek Taşıma Çantası Termo Termal Sıcak ve Soğuk Tutan Piknik Buzluk Çantalar Termal Beslenme Piknik Çantası – MaviKutuTR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ürünler

MaviKutu