0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo Ücreti 75 TL dir

info@mavikutu.com.tr

0 232 332 25 28

0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Home Genel 5mt x 60 cm Mermer Desenli Masa Tezgah Mutfak Su Geçirmez Yapışkanlı Folyo Sticker – MaviKutuTR

5mt x 60 cm Mermer Desenli Masa Tezgah Mutfak Su Geçirmez Yapışkanlı Folyo Sticker - MaviKutuTR

191,90 TL

Stokta yok

Stok No : MKT-24976

Mermer Desenli Masa Tezgah Mutfak Duvar Kağıdı Su Geçirmez Yapışkanlı Folyo Sticker 60cm*5mt Mermer desenli yapışkanlı folyo ürünüyle birlikte evinizde şık ve modern bir görünüm sağlayabilirsiniz. Mermer desenli kaplama duvar kağıdı yapışkanlı folyo ürünü su geçirmez ve ateş almaz özelliğe sahiptir. Mermer görünümlü folyoyu dilediğiniz yere kolayca yapıştırabilir ve sonrasında leke olmadan ürünü çıkarabilrsiniz. Granit mermer görünümlü yapışkan duvar kağıdını istenen yüzeye yapıştırabilirsiniz. Özellikle duvar kağıdı, masa ve mutfak tezgah yüzeyinde, dolap kapaklarında ve çekmece içlerinde ürünü kullanmanızı tavsiye ederiz. Mermer desenli yapışkan duvar kağıdı ürünün yapıştırırken yüzeyde bir boşluk bırakmamaya özen gösterin. Ürünün üst düzeyi tamamen su ve toz geçirmezdir. Özellikle yüzeye dökülen sıvı malzemelerde yüzeyi oldukça pratik bir şekilde iz kalmadan temizleyebilirsiniz. Ürün Nasıl Kullanılır. 1. Ürünü yerleştirmek istediğiniz yeri belirleyin. 2. Ürünün arkasında bulunan koruma kağıdını çıkarınız. 3. Yerleştirilmek istenen düzeye yavaşça ve arada hava kalmayacak şekilde kitap yardımıyla düzleştirerek yapıştırın. 4. Fazla kalan yapışkanlı kısımları kesin 5.Artık kullanıma hazır. Ürün İçeriği 1 adet x Mermer Desenli Masa Tezgah Mutfak Duvar Kağıdı Su Geçirmez Yapışkanlı Folyo Sticker 60cm*5mt Ürün Paket Boyutları En:3,5 cm Boy: 3,5 cm  Yükseklik: 60 cm Ürün Boyutları: En: 60 cm Boy: 500 cm
Mermer görünümlü folyoyu dilediğiniz yere kolayca yapıştırabilir ve sonrasında leke olmadan ürünü çıkarabilrsiniz. Granit mermer görünümlü yapışkan duvar kağıdını istenen yüzeye yapıştırabilirsiniz.
Özellikle duvar kağıdı, masa ve mutfak tezgah yüzeyinde, dolap kapaklarında ve çekmece içlerinde ürünü kullanmanızı tavsiye ederiz.
Mermer desenli yapışkan duvar kağıdı ürünün yapıştırırken yüzeyde bir boşluk bırakmamaya özen gösterin. Ürünün üst düzeyi tamamen su ve toz geçirmezdir.
Özellikle yüzeye dökülen sıvı malzemelerde yüzeyi oldukça pratik bir şekilde iz kalmadan temizleyebilirsiniz.

Teknik Ayrıntılar

*

Ev ve Yaşam > Ev Dekorasyonu > Dekoratif Aksesuarlar > Çıkartmalar > Mobilya Çıkartmaları

.
Mar 01, 2024 08:44:14 UTC

.
MaviKutu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“5mt x 60 cm Mermer Desenli Masa Tezgah Mutfak Su Geçirmez Yapışkanlı Folyo Sticker – MaviKutuTR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ürünler

MaviKutu