0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo Ücreti 75 TL dir

info@mavikutu.com.tr

0 232 332 25 28

0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Home Genel 40 Adet Lastikli Yüz Kaş Göz Boyun Gerdirme Kaldırma Bantları – MaviKutuTR

40 Adet Lastikli Yüz Kaş Göz Boyun Gerdirme Kaldırma Bantları - MaviKutuTR

249,90 TL
Stok No : MKT-31669

Buffer Secret Lift 40 Adet Lastikli Yüz Kaş Göz Boyun Gerdirme Kaldırma Bantları V Shape Bands.V Şekilli Bir Yüz için: Yüz germe pedleri, iyi esnekliğe sahip su geçirmezdir ve cildinizi rahatsız etmez. V şeklinde bir yüz oluşturmak için cildinizi kaldırabilir ve sıkılaştırabilir. Yumuşak ve Rahat: 40 adet hipoalerjenik yüz germe bantları vardır ve bunlar çevre dostu silikon kauçuk malzemelerden yapılmıştır, kullanımı güvenlidir, sağlıklı, yumuşak ve rahattır. Mükemmel Yüz Germe: Yüz ve boyun germe seti, gevşek cildi iyileştirir ve yüz, boyun, çene ve göz bölgesindeki kırışıklıkları ortadan kaldırır. Daha Genç Olun: Yüz germe bandı, sarkan yüz kaslarını germeye yardımcı ve yüzünüzü şekillendirmeye yardımcıdır. İlk kullanımla beraber daha genç görünecek ve harika hissedeceksiniz. Geniş Uygulamalar: Yüz germe bandı özel günler, düğünler, toplantılar, modellik, fotoğraf çekimi, seyahat vb. için idealdir. İnce, sıkı ve güzel bir yüzün şekillendirilmesine yardımcı olur. .
Paket Boyutları ‏ : ‎ 9.1 x 8.3 x 1.2 cm; 40 gram
Üretici ‏ : ‎ Buffer
ASIN ‏ : ‎ B09NQHT5R9

Yumuşak ve Rahat: 40 adet hipoalerjenik yüz germe bantları vardır ve bunlar çevre dostu silikon kauçuk malzemelerden yapılmıştır, kullanımı güvenlidir, sağlıklı, yumuşak ve rahattır.
Mükemmel Yüz Germe: Yüz ve boyun germe seti, gevşek cildi iyileştirir ve yüz, boyun, çene ve göz bölgesindeki kırışıklıkları ortadan kaldırır.
Daha Genç Olun: Yüz germe bandı, sarkan yüz kaslarını germeye yardımcı ve yüzünüzü şekillendirmeye yardımcıdır. İlk kullanımla beraber daha genç görünecek ve harika hissedeceksiniz.
Geniş Uygulamalar: Yüz germe bandı özel günler, düğünler, toplantılar, modellik, fotoğraf çekimi, seyahat vb. için idealdir. İnce, sıkı ve güzel bir yüzün şekillendirilmesine yardımcı olur.

Teknik Ayrıntılar

*

Kişisel Bakım ve Kozmetik > Cilt Bakımı > Yüz Bakımı > Maskeler ve Serumlar > Maskeler

.
Jul 11, 2024 11:29:23 UTC

.
MaviKutu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“40 Adet Lastikli Yüz Kaş Göz Boyun Gerdirme Kaldırma Bantları – MaviKutuTR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ürünler

MaviKutu