0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo Ücreti 75 TL dir

info@mavikutu.com.tr

0 232 332 25 28

0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Home Genel 200 Adet Air Fryer Pişirme Kağıdı Tek Kullanımlık Hava Fritöz Yağlı Kağıdı Yuvarlak ve Kare Delikli Model – MaviKutuTR

200 Adet Air Fryer Pişirme Kağıdı Tek Kullanımlık Hava Fritöz Yağlı Kağıdı Yuvarlak ve Kare Delikli Model - MaviKutuTR

158,90 TL
Stok No : MKT-11811

Air Fryer Pişirme Kağıdı kaliteli malzeme, toksik olmayan, kokusuz, yüksek sıcaklığa dayanıklı, gıda maddelerine uygun, ağartılmamış, zehirsiz ve BPA içermez. Tek Kullanımlık Hava Fritöz Kağıdı su geçirmez ve gres geçirmezlik kağıdı, hava fryer yüzünü gıda kalıntılarından arındırır, zaman ve emekten tasarruf sağlar, delikli yapısı sayesinde buharı akıcı bir şekilde iletir. Yağ Geçirmez Yapışmaz Parşömen Pişirme Kağıdı tek kullanımdan sonra kağıt astarını atın. Artık air fryer yüzünü temizlemeye gerek yok. Hava fritöz, mikrodalga, fırın, vapur, ocak ve benzeri için uygundur. Delikli yapısı sayesinde buharı akıcı bir şekilde iletir. Gıda Pişirme Kağıdı çok amaçlı pişirme için uygulanabilir, kavurma, kızartma, günlük pişirme ve benzeri, ev pişirme için uygun, mutfak pişirme ve benzeri, kompakt tasarım ve pratik. Sıcak hava fritözleri için bu kağıt altlıklar fazla yağı emer ve gıdalara yapışmaz, bu da fritözün temizlenmesini ve bakımını kolaylaştırır. Kullanımı kolay, hafif ve pratiktir ve her yemeğin tadını etkilemeden en iyi şekilde görünmesini sağlar.
Buffer air fryer pişirme kağıdı kullandığınızda temizleme gereksinimi azaldığı için bulaşık teli ve süngeri ile temizleme ihtiyacı azalır ve teflon yüzeylerin aşınmasının önüne geçer bu şekilde air fryerınızın ömrünü uzatmış olursunuz.
Air fryerın büyük parçalarının yıkaması oldukca zahmetli bir iştir, bir çok modelde yıkanması gereken parçalar bulaşık makinesine sığmayabilir ve ağır olabilir. Bu parşömen pişirme kağıdı sayesinde gıdadan çıkan yağ, su ve diğer malzemeler yüzeye temas etmediği için temiz kalması sağlanır. Buffer air fryer yağlı pişirme kağıdı sayesinde yıkama için harcanan su ve deterjandan tasarruf etmiş olursunuz, aylık su tüketiminizi azaltmanıza yardımcı olur.
Air Fryer Pişirme Kağıdı kaliteli malzeme, toksik olmayan, kokusuz, yüksek sıcaklığa dayanıklı, gıda malzemelerine uygun kağıttan üretilmiştir. Buffer air fryer yağlı kağıt bütün gıdaya temas uygunluk raporlarına sahiptir. Tek Kullanımlık Air Fryer pişirme kağıdı su geçirmez ve yağ geçirmezlik özelliği vardır. 220 C sıcaklığa dayanaklıdır ve çift yönlü olarak kullanılabilir.
Yağ Geçirmez Yapışmaz Parşömen Pişirme Kağıdı tek kullanımdan sonra kağıdı atabilirsiniz. Pişirme kağıdını air fryer içerisinde, fırınınızda, mikro dalga fırında ve tavada kullanabilirsiniz. Sadece evinizde değil, ofiste, yazlıkta, kampta bir çok alanda kullanabilirsiniz.
Air fryerlar için bu kağıt altlıklar yağ ve su geçirmez ve gıdalara yapışmaz, bu da air fryerın temizlenmesini ve bakımını kolaylaştırır. Kullanımı kolay, hafif ve pratiktir ve her yemeğin tadını etkilemeden en iyi şekilde görünmesini sağlar. Pişirme sürelerini etkilemez, pişirme kağıdının ısıyı aynı şekilde iletme özelliği vardır. Air fryer için özel üretilmiştir, katlamaya, kesmeye ve bükmeye ihtiyaç yoktur.
Xiaomi Air Fryer bir çok modeli, Philips Air Fryer bir çok modeli, Kumtel Air Fryer bir çok modeli, Schafer Air Fryer bir çok modeli, SEM Air Fryer bir çok modeli, Tefal Air Fryer bir çok modeli, Luxell Air Fryer bir çok modeli, Karaca Air Fryer bir çok modeli, Electrolux Air Fryer bir çok modeli, Arzum Air Fryer bir çok modeli, GoldMaster Air Fryer bir çok modeli, Yui Air Fryer bir çok modeli,
Kenwood Air Fryer bir çok modeli, Fakir Air Fryer bir çok modeli, CVS Air Fryer bir çok modeli, Vestel Air Fryer bir çok modeli, Onvo Air Fryer bir çok modeli, Taç Air Fryer bir çok modeli, Altus Air Fryer bir çok modeli, Arçelik Air Fryer bir çok modeli, Conti Air Fryer bir çok modeli, Homend Air Fryer bir çok modeli, Kahramanlar Air Fryer bir çok modeli, Beko Air Fryer bir çok modeli, TaoTronics Air Fryer bir çok modeli, King Air Fryer bir çok modeli, Wiami Air Fryer bir çok modeli, Kiwi Air Fryer bir çok modeli ile uyumludur.
Buffer air fryer pişirme kağıdı ile çeşitli sebzeler pişirebilirsiniz; domates, havuç, brokoli, patlıcan, pancar, soğan, yeşil biber. Air fryerınızda pişirme kağıdı kullanarak dondurulmuş yiyecekler balık fileto, patates kızartması, pizza, nuggets vs pişirebilirsiniz. Aynı şekilde antrikot, köfte, piliç, tavuk butu, gibi et ürünleri ve hamsi, çipura, istavrit, kalamar gibi deniz ürünlerinide air fryerınız kirletmeden pişirebilirsiniz. Kek kalıplarında zeminde kullanılabilir, bazı uygulamlarda bor cam içerisinde kullanılmaktadır.
Buffer Air Fryer Pişirme Kağıdı Kullanma Talimatı: Paket içerisinden pişirme kağıdını çekip air fryer pişirme haznesine yerleştiriniz. Pişirme kağıdının üzerine gıdayı koyduktan sonra air fryerinizi çalıştırınız. Air fryer pişirme kağıdı ambalajını kapatarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Buffer Yağlı Kağıt Kullanırken Dikkat Edilecek Hususlar: Kesinlikle pişirme kağıdı üzerinde gıda olmadan air fryerınızı çalıştırmayınız! Air fry sıcaklığının 220 C yi aşmamasına dikkat ediniz. Pişirme kağıdını fırın ısıtıcı rezistanslarına temas ettirmeyiniz. Fırın ısınma aşamasındayken kağıdı koymayınız. Pişirme kağıdı yüzeyinin ateş ile direk temas etmemesine özen gösteriniz.

Teknik Ayrıntılar

*

Mutfak > Fırına Dayanıklı Mutfak Eşyaları > Fırın Tepsileri ve Izgaraları > Fırın Tepsileri

Fiyat Güncelleme : May 23, 2024 10:29:13 UTC

.
MaviKutu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“200 Adet Air Fryer Pişirme Kağıdı Tek Kullanımlık Hava Fritöz Yağlı Kağıdı Yuvarlak ve Kare Delikli Model – MaviKutuTR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ürünler

MaviKutu