0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo Ücreti 75 TL dir

info@mavikutu.com.tr

0 232 332 25 28

0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Home Genel Pattex Güçlü Epoksi Yapıştırıcı, 27 g – MaviKutuTR

Pattex Güçlü Epoksi Yapıştırıcı, 27 g - MaviKutuTR

248,00 TL
Stok No : MKT-75443

Pattex Güçlü Epoksi Yapıştırıcı - Ekstra Güçlü Yapıştırır, Boşlukları Doldurur Pattex Güçlü Epoksi Yapıştırıcı, farklı malzemeleri kalıcı ve güvenilir bir şekilde yapıştırmak isteyenler için doğru seçim. Bu güçlü ve dayanıklı epoksi reçinesi, mükemmel bir doldurma gücüne ve güçlü bir son mukavemete sahiptir - kullanılan malzemedeki düzensizlikleri telafi eder. 2k epoksi reçine, porselen, cam, metal, taş, ahşap, birçok plastik, beton, mermer, kauçuk gibi hemen hemen her malzeme için kullanılabilir. Güçlü epoksi yapıştırıcı kuruduktan sonra şeffaftır ve sertleştirme sırasında genleşmez. Suya, yağa ve yaygın çözücülere karşı dayanıklıdır ve hem iç hem de dış mekanlarda +20°C ila +80°C sıcaklıklarda kullanılabilir. Uygulama: Yüzeylerde kir, toz ve yağ bulunmamalıdır. Şırınganın ucunu kırın ve karıştırıcıyı uca vidalayın. Epoksi yapıştırıcıyı şırıngadan bastırın ve oda sıcaklığında 5 dakika içinde her iki yapışkan yüzeye ince bir şekilde uygulayın. Kullanımdan sonra parçalar birbirine sıkıca bağlanır ve gerekirse yaklaşık 5-10 dakika sabitlenir. Yaklaşık 15 dakika sonra dokunulabilir, yaklaşık 2 saat sonra son yapışma gerçekleşir. Fazla yapıştırıcıyı keskin bir nesneyle çıkarın. Ürünün Başlıca Özellikleri: Yüksek taşıyıcılık, güçlü yapıştırma Boşlukları doldurur, yüzeyleri düzeltir Birçok malzeme için* Suya, yağa ve genel solventlere karşı dayanıklı Hızlı ve kolay uygulama Kuruduktan sonra şeffaftır, zamanla sararmaz Renk: Şeffaf Boyut: 1x27g         * PP, PE, PTFE, araba aynalarını ön cama yapıştırmak ve büyük cam yüzeylere yapıştırmak için uygun değildir.
Çok amaçlı yapıştırıcı* – Sıva altı yapıştırıcı olarak iç ve dış mekanlarda, örneğin ahşap, metal, seramik, taş, plastik ve bunun gibi malzemelerde kullanılabilir.
Hızlı ve görünmez – Şeffaf reçine karıştırıldıktan sonra 5 dakika içinde kullanılabilir, 15 dakika sonra elle sıkılır ve 2 saat sonra sonlandırılır hale gelir.
Dayanıklı ve uzun ömürlü – İki bileşenli yapıştırıcı zamanla sararmaz. Suya, yağa ve yaygın çözücülere karşı dayanıklı olması sayesinde çok yönlü olarak kullanılabilir.
Hızlı teslimat – Pattex Güçlü Epoksi Yapıştırıcı, farklı malzemeler için son derece güçlü, şeffaf epoksi reçine yapıştırıcı, delinebilir, doldurulabilir ve boyanabilir *, 1x27g

Teknik Ayrıntılar

Yapı Market > Hırdavat > Yapıştırıcılar ve Sızdırmazlık Sağlayıcılar

.
May 26, 2024 15:29:08 UTC

.
MaviKutu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Pattex Güçlü Epoksi Yapıştırıcı, 27 g – MaviKutuTR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ürünler

MaviKutu