0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo Ücreti 75 TL dir

info@mavikutu.com.tr

0 232 332 25 28

0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Home Genel Henkel Sista Universal Silikon Şeffaf 280 ml – MaviKutuTR

Henkel Sista Universal Silikon Şeffaf 280 ml - MaviKutuTR

105,76 TL

Stokta yok

Stok No : MKT-71958

Profesyoneller için %100 kalite ve kolaylık: Sista Universal Silikon Sista Universal Silikon, yapı ve inşaat işlerinde profesyonel kalite arayanların vazgeçilmez dolgu ve yapıştırma silikonudur. Bu silikon mastik cam, doğrama, metal, fayans, PVC ve çalışan yapı elemanlarının dolgu ve yapıştırılmasında güvenle kullanılabilir. Benzersiz güçlü yapışma özelliğiyle çeşitli ağır işler için uygundur. Yük taşıma kapasitesi yüksek Sista silikon, yüksek elastiklik özelliğiyle de çok amaçlıdır, farklı yüzeylerde rahatlıkla kullanılır. Solvent içermeyen hijyenik yapısıyla mutfak veya steril alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. UV ışınlarına dayanıklı olması sayesinde dış mekanda kullanıma da uyumludur. Sista Universal silikon kolay uygulanır, hızlı kurur, büzülme yapmaz. Uygulama: Uygulama yapılacak yüzey kuru ve temiz olmalıdır. Doldurulacak derzin iki yanına da maskeleme bandı çekilmelidir. Kartuşlarda; kartuş ağzı kesilir. Kanül ağzı 45° açı ile uygulama yapılacak derz kalınlığına göre kesilir. Kartuş, kartuş tabancasına yerleştirilir. Kanül kartuş ucuna takılır. Tabanca tetiği sıkılarak ürün uygulanır. Uygulama sonrasında silikon sabunlu suya batırılmış sünger ile düzeltilebilir Ürünün Başlıca Özellikleri: Güçlü yapışma, yüksek sızdırmazlık Çok amaçlı kullanım: Cam, doğrama, metal, fayans, PVC ve çalışan yapı elemanlarının dolgu ve yapıştırılmasında. Yüksek elastikiyet Solvent içermez Hızlı kuruma Kolay uygulama Büzülme yapmaz Renk: Şeffaf Boyut: 1x280ml
Güçlü ve esnek – Bu silikon mastik elastik yapısı sayesinde farklı yüzeylerde ideal bir dolgu malzemesidir ve güçlü yapışma özelliğiyle ağır malzemelerde bile kullanılır.
Yüksek sızdırmazlık – Sista’nın % 100 silikon içeriğiyle kolay uygulanır, hızlı kurur, büzülme yapmaz. Silikon şeklini uzun süre koruyan, sızdırmaz mastik yapıştırıcı.
Zararsız yapı – Bu silikon, solvent içermeyen formülüyle ve hijyenik yapısıyla steril alanlarda ve fayans silikonu olarak kullanılabilir. UV'ye dayanıklıdır.
Ambalaj içeriği – Sista Silikon Mastik Universal, cam, doğrama, metal, fayans, PVC için ideal silikon dolgu, güçlü yapıştırma özellikli yapı malzemesi, solvent içermez, şeffaf, 1x280ml

Teknik Ayrıntılar

*

Yapı Market > Hırdavat > Yapıştırıcılar ve Sızdırmazlık Sağlayıcılar > Silikon

.
May 23, 2024 15:35:14 UTC

.
MaviKutu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Henkel Sista Universal Silikon Şeffaf 280 ml – MaviKutuTR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ürünler

MaviKutu