0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo Ücreti 75 TL dir

info@mavikutu.com.tr

0 232 332 25 28

0,00 TL

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Home Genel Baseus Cafule Special Edition, 2.4 A USB-A & Lightning Şarj & Data Aktarım Kablosu, 1 Metre, Kırmızı – Siyah – MaviKutuTR

Baseus Cafule Special Edition, 2.4 A USB-A & Lightning Şarj & Data Aktarım Kablosu, 1 Metre, Kırmızı - Siyah - MaviKutuTR

311,10 TL
Stok No : MKT-12973

 

Üreticiden

CALKLF-G91CALKLF-G91

Baseus Cafule 2.4 A Lightning 1 Metre Şarj Kablosu Siyah

Hızlı şarjı destekleyen Baseus Cafule 2.4 A Lightning 1 Metre Şarj Kablosu, 480Mbs veri iletimi yoğunluğuyla uzun ve yoğun kullanımda bile maksimum performans göstermesi için tasarlanmıştır.

CALKLF-G91CALKLF-G91

CALKLF-G91CALKLF-G91

CALKLF-G91CALKLF-G91

CALKLF-G91CALKLF-G91

Akıllı Çözümler

Lightning girişli tüm cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve şık bir tasarıma sahip olan Baseus Cafule 2.4 A Lightning 1 Metre Şarj Kablosu, geliştirilmiş akıllı şarj teknolojisini kullanır. Bu sayede mobil cihazınızın aşırı şarj olmasını önler, sabit bir akım sağlar ve pil ömrünü uzun tutmaya yardımcı olur.

Baseus Cafule 2.4 A Lightning 1 Metre Şarj Kablosu aşırı akım, aşırı voltaj, aşırı şarj, aşırı deşarj, aşırı ısınma, kısa devre ve elektromanyetik alan korumaları ile cihazınıza zarar gelmesini engeller, Lightning girişli mobil cihazlar için güvenli ve hızlı şarj sunar.

CALKLF-G91CALKLF-G91

Yüksek Kaliteli Malzeme

2.4 A'ya kadar hızlı şarjı destekleyen Baseus Cafule 2.4 A Lightning 1 Metre Şarj Kablosu, örgüleri ile kırılmayı önler. Aşınmaya karşı dayanıklı alüminyum başlıkları ile uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Baseus Cafule 2.4 A Lightning 1 Metre Şarj Kablosu, etrafında bulunan örgülü fiber kumaş ile ek koruma ve esneklik sağlar.

Baseus Cafule 2.4 A Lightning 1 Metre Şarj Kablosu, kablo bağlantı noktalarında kullanılan esnek PVC ile daha da güçlendirilmiştir. Bükülmelere ve kırılmalara karşı dayanıklıdır.

Hem bilgisayar hem telefon ile uyumludur
Kaliteli ve dayanıklı malzemeden yapılmıştır
Teknolojisi sayesinde hızlı şarj ve data transferine olanak sağlar

Teknik Ayrıntılar

*

Bilgisayar > Aksesuarlar > Kablolar ve Aksesuarlar > Kablolar > Lightning Kabloları

.
Ürün Eklenme Tarihi : [last-modified]

Fiyat Güncelleme : May 22, 2024 14:11:09 UTC

.
MaviKutu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Baseus Cafule Special Edition, 2.4 A USB-A & Lightning Şarj & Data Aktarım Kablosu, 1 Metre, Kırmızı – Siyah – MaviKutuTR” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Ürünler

MaviKutu